Podium Investment logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVantage Development S.A. logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biurowiec w boguchwalskiej strefie?

|
H-GAZ jest pierwszą firmą, ale nie ostatnią, która będzie prowadzić swoją działalnośc w boguchwalskiej strefie ekonomicznej.
H-GAZ jest pierwszą firmą, ale nie ostatnią, która będzie prowadzić swoją działalnośc w boguchwalskiej strefie ekonomicznej.
H-GAZ zbuduje halę produkcyjną, budynek biurowy oraz obiekty pomocnicze. Sprawa jednak nie jest przesądzona.

Blisko dwa lata specjalna strefa ekonomiczna w Boguchwale, w województwie podkarpackim, czeka na pierwszego inwestora. Firmą, która nosi się z zamiarem lokalizacji swojego biznesu w tej strefie jest H-GAZ, zajmujący się produkcją stacji gazowych, filtrów, zestawów montażowych gazomierzy, instalacji APK oraz handlem, także z kontrahentami z Ukrainy. Przedstawiciele H-GAZu jednak nie przesadzają o tym czy budowa dojdzie do skutku.

Wedle planów w ramach inwestycji ma powstać hala produkcyjna, budynek biurowy oraz obiekty pomocnicze. Budowa prawdopodobnie ruszy na wiosnę przyszłego roku i potrwa co najmniej dwanaście miesięcy. Docelowo zatrudnienie znajdzie tam 50 osób.

Jak przyznają w boguchwalskim magistracie, zainteresowanie terenami (10 hektarów), które obejmuje specjalna strefa ekonomiczna jest dość spore.

- Razem z naszym partnerem, Krakowskim Parkiem Technologicznym, dbając o ciągły rozwój planujemy poszerzyć strefę o kolejne 40 hektarów – podkreśla Piotr Klimczak, zastępca burmistrza Boguchwały.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra