HAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Od pomysłu do sukcesu

|
Czy warto mieć start-up i jak walczyć o sukces?
Czy warto mieć start-up i jak walczyć o sukces?
Gdańsk. Już 17 września w Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER odbędzie się bezpłatne spotkanie networkingowe, którego głównym celem będzie nawiązanie kontaktów biznesowych oraz próba odpowiedzi na pytanie czy warto mieć start-up i jak walczyć o sukces.

Do dnia dzisiejszego można jeszcze zgłaszać swój udział w spotkaniu networkingowym organizowanym w ramach projektu Creative Cities. Jego gośćmi będą Justyna Zander (SIMULATEDWAY), Leszek Pankiewicz (Solwit) i Łukasz Brzeziński (Lookmash).

Spotkanie organizowane przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości rozpocznie się o godz. 8 rano. W pierwszej części odbędzie się prezentacja gości, po czym nastąpią trzydziestosekundowe wystąpienia przedsiebiorców, którzy przedstawią swoją działalność.  Z kolei około godz. 9:30 odbędzie się networking, czyli wymiana wizytówek oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej na parterze budynku Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER. Wstęp jest bezpłatny.


0.0
Tagi: GIP STARTER
Napisz pierwszy komentarz
mantra