Agrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoBusiness House logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoArchicom logoPorto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

GWI GmbH wybuduje biurowiec w Düsseldorfie

|
GWI GmbH prowadzi działalność budowlaną na terenie Niemiec, Francji i Belgii.
GWI GmbH prowadzi działalność budowlaną na terenie Niemiec, Francji i Belgii.
Wartość kontraktu, który podpisała GWI GmbH - spółka zależna Erbud S.A., to ponad 5,6 miliona euro. Inwestorem jest Quartier Am Bonneshof.

Do końca sierpnia 2013 roku GWI GmbH, spółka zależna Erbud SA, wybuduje biurowiec Quartier Am Bonneshof w Düsseldorfie w Niemczech. Na bazie podpisanego kontraktu GWI GmbH zrealizuje budynek biurowy w stanie surowym. Inwestorem i zleceniodawcą jest firma Quartier Am Bonneshof z siedzibą w Oststeinbek w Niemczech.

Dla GWI GmbH to już kolejny kontrakt w ostatnim czasie. Firma ma już na swoim koncie umowę na budowę budynku biurowego Oberkasseler Tor w Düsseldorfie, o wartości ponad 8,8 mln EUR, która zostanie zakończona w czerwcu 2013 roku.


0.0
Tagi: Erbud
Napisz pierwszy komentarz
mantra