DEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTERBIURO logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoTorus logoOlivia Business Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Park Rozwoju z certyfikatem BREEAM

Budynki dysponować będą dwupoziomowym parkingiem podziemnym i parkingiem naziemnym.
Budynki dysponować będą dwupoziomowym parkingiem podziemnym i parkingiem naziemnym.
Warszawa. Projekt biurowy Echo Investment został oceniony najwyżej w swojej kategorii w Polsce.

Warszawski projekt Park Rozwoju przy ulicy Konstruktorskiej 10 zdobył najwyższy w stadium Interim wynik w Polsce (67.83 proc.) i otrzymał certyfikat BREEAM z oceną „Very Good”.  Inwestycja na Mokotowie wzbogaci zasoby powierzchni biurowych w stolicy Polski o 32 000 mkw. Projekt zakłada powstanie wielu terenów zielonych oraz siłowni na wolnym powietrzu.

Wręczenie certyfikatu miało miejsce podczas ubiegłotygodniowej prestiżowej konferencji skupiającej najważniejsze osoby z branży nieruchomości biurowych ,,Biurowce w Polsce”.

- Po bardzo starannym przygotowaniu zgłoszonego projektu przez  naszą firmę brytyjska organizacja certyfikująca Building Research Establishment (BRE) nie miała ani jednej uwagi do raportu i tym samym etap certyfikacji zakończył się pełnym sukcesem. Serdecznie gratuluję - mówi Magdalena Stretton, dyrektor zarządzający w WSP Enviro Sp. z o.o., która przeprowadzała proces certyfikacji.

W Echo zwracają uwagę, że już od samego początku specjaliści z rożnych branż uczestniczą w powstawaniu projektu tak, aby spełniał on potrzeby użytkowników oraz mógł podlegać późniejszej certyfikacji.

- Bardzo się cieszę z tak wysokiej oceny naszej nowej inwestycji. Certyfikowanie projektów w Echo Investment jest naturalną konsekwencją zmieniających się inwestycji budynków biurowych, starania o tworzenie naprawdę dobrych projektów. Certyfikacja  nie stała się nową metodą projektowania  tylko, z wydatną pomocą asesorów BREEAM, płaszczyzną łatwiejszego porozumienia z użytkownikami naszych obiektów - podkreśla Igor Grabiwoda, dyrektor Zespołu Architektów Działu Biur i Hoteli Echo Investment i asesor BREEAM.

Projekt architektoniczny przygotowała znana pracownia JEMS Architekci. Budowa Parku Rozwoju zakończy się w 2015 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra