Przedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Powstaje Park Rozwoju w Warszawie

Rusza realizacja nowoczesnego kompleksu biurowego Park Rozwoju na warszawskim Mokotowie.

Spółka Echo Investment rozpoczęła realizację Parku Rozwoju - kompleksu biurowego o powierzchni 32 000 mkw zlokalizowanego przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie. Inwestycja składać się będzie z dwóch nowoczesnych budynków z dwupoziomowym parkingiem podziemnym i parkingiem nadziemnym.

Na terenie kompleksu znajdą się strefy rekreacyjne, takie jak dziedziniec z kantyną, place z komfortowymi ławkami, tarasy na dachach oraz siłownię na świeżym powietrzu. Park Rozwoju znajduje się w dogodnej lokalizacji, w południowej części Mokotowa.

Projekt wykonała pracownia architektoniczna JEMS, pamiętając o zasadach zrównoważonego budownictwa i dbając o komfort przyszłych użytkowników. Zespół biurowy Park Rozwoju otrzymał certyfikat BREEAM z oceną „Very Good” na etapie projektowym.

Pierwszy etap realizacji zakończy się w I kwartale 2014 r., a drugi – w II kwartale 2015 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra