DEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoCity Space logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKontor logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArchicom logoBusiness House logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Przedszkole w biurowcu Rondo 1

W biurowcu Rondo 1 w Warszawie powstanie Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia.

Od 1 stycznia 2013 roku w biurowcu Rondo 1 zacznie działać Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia, które wynajęło 480 mkw powierzchni na pierwszym piętrze. W 6 salach dydaktycznych pomieści się 90 dzieci. Docelowo powstanie również ogrodzony plac zabaw przy budynku. Umowa najmu została podpisana na 6 lat. Umieszczenie przedszkola w biurowcu ułatwi pracującym rodzicom pogodzenie kariery zawodowej z wychowaniem dzieci.

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia to 9 placówek w całej Warszawie, przyjmujących dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Ta wysokiej jakości placówka dydaktyczna powstała w 1996 r. pod nazwą Zielona Ciuchcia, jako jedno z pierwszych niepublicznych przedszkoli w Warszawie.

Rondo 1 to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku biurowców w Warszawie, oferujący 66 tys mkw powierzchni pod wynajem i około 500 miejsc parkingowych. Oddany został do użytku w 2006 roku i znajduje się w centrum warszawskiej dzielnicy biznesowej, przy Rondzie ONZ, w okolicy dworca Warszawa Centralna. W lutym 2011, jako pierwszy wieżowiec w Europie, otrzymał certyfikat LEED na poziomie Gold w kategorii „Budynki istniejące”. Zdobył również nagrodę Real Green CEE Real Estate Quality Awards 2012 w kategorii „Budynek Roku 2011”. Należy do funduszu MGPA Europe Fund III, zarządzanego przez MGPA. Projekt biurowca stworzyła amerykańska firma architektoniczna Skidmore, Owings & Merill, we współpracy z polskimi pracowniami AZO i Epstein.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra