Park Project II

EKO Konferencja o zrównoważonym budownictwie w Warszawie

21 lutego 2013 r. w Warszawie odbędzie się seminarium dotyczące „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej”.

Firma RD Bud sp z o.o., zainspirowana rosnącą popularnością kwestii zrównoważonego budownictwa, w 2010 r. stworzyła projekt „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”. Kolejna odsłona odbędzie się 21 lutego 2013 r. w Warszawie i przybliży inwestorom ze stolicy tematykę „Budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej”.

Na spotkanie zaproszone są firmy budowlane, deweloperzy, wykonawcy, architekci, inwestorzy oraz wszyscy inni partnerzy zaangażowani w proces inwestycyjny.

Podczas konferencji omówione zostaną kwestie dotyczące realizacji inwestycji w ramach zrównoważonego budownictwa. Eksperci podkreślą wagę współpracy pomiędzy poszczególnymi grupami zaangażowanymi w projekty zagospodarowania przestrzeni miejskiej. Reprezentant firmy RD Bud przedstawi temat zrównoważonego budownictwa z punktu widzenia wykonawcy.

Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w warsztatach, podczas których zaplanują budowę obiektów w różnych częściach miasta z uwzględnieniem zasad dbałości o środowisko.

Warszawa jest miastem o ogromnym potencjale rozwoju, cieszącym się sporym zainteresowaniem podmiotów poszukujących możliwości inwestowania w regionie. W trakcie warsztatów przeanalizujemy pod tym kątem dwie warszawskie realizacje firmy RD bud: obiekt usytuowany w centrum miasta oraz obiekt położony w pobliżu lotniska i ruchliwej drogi wjazdowej do stolicy.  Ostatnie dwie lokalizacje, którą będziemy omawiać, to zakład przemysłowy wybudowany w specjalnej strefie ekonomicznej oraz jeden ze sklepów dużej sieci handlowej – mówi Jean-Luc Darras, Dyrektor Techniczny w firmie RD bud odpowiedzialny za zrównoważony rozwój.

Portal e-biurowce jest patronem medialnym wydarzenia.


0.0
Tagi: RD bud
Napisz pierwszy komentarz
Park Project II
mantra