Agrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-BUD logoBusiness House logoNowy Styl Group logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoKontor logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Prawnicy w Rondo 1

Na przedłużenie umowy najmu w stołecznym biurowcu zdecydowały się dwie kancelarie.

Dwie kancelaria prawne – Allen & Overy oraz Squire, Sanders & Dempsey przedłużyły umowy najmu w warszawskim biurowcu Rondo 1. Obie firmy zajmują łącznie 3,8 tys. z 64 tys. m kw. powierzchni biurowej oferowanych przez stołeczny obiekt. W ostatnich miesiącach na przedłużenie umowy najmu w 40-piętrowym biurowcu zdecydowała się także firma Ernst & Young, która wynajmuje łącznie 11 tys. m kw. powierzchni biurowej.

Allen & Overy posiada 38 oddziałów i działa w 26 krajach. Firma prawnicza, która prowadzi działalność od ponad 80 lat, od 1991 r. obecna jest w Polsce. Warszawski oddział w Rondo 1 został uruchomiony w 2006 r. – kancelaria wynajmuje w budynku 2,2 tys. m kw. powierzchni. Początki kancelarii Squire, Sanders & Dempsey sięgają 1890 r. Firma oferuje usługi w 16 krajach, w których działa łącznie 36 biur. W 2007 r., po dwóch latach od pojawienia się w Polsce, kancelaria wynajęła w stołecznym obiekcie 1,6 tys. m kw.

Za projekt Rondo 1 odpowiadają architekci z amerykańskiej firmy Skidmore, Owings & Merill, specjalizujący się w projektowaniu wysokościowców. Koncepcja tworzona była we współpracy z polskimi pracowniami AZO i Epstein. Inwestycja oddana do użytku w 2006 r. jest własnością funduszu MGPA Europe Fund II, którym zarządza private equity MGPA.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra