EQ2

EKO We Wrocławiu powstaje nowy biurowiec

Wizualizacja biurowca West Gate
Rusza realizacja budynku West Gate we Wrocławiu, przy ul. Lotniczej.

Spółka Echo Investment rozpoczyna budowę nowoczesnego biurowca West Gate, który oferować będzie 16 000 mkw powierzchni biurowej klasy A. Zlokalizowany jest u zbiegu ulic Lotniczej, Na Ostatnim Groszu, Legnickiej i Milenijnej we Wrocławiu.

Jesteśmy przekonani, że West Gate to właściwe miejsce dla firm, którym zależy na bardzo dobrej lokalizacji oraz rozwiązaniach technicznych gwarantujących bezpieczeństwo i ciągłość pracy.  Realizując konsekwentnie politykę Echo Investment w zakresie zielonego budownictwa, inwestycja uzyska w najbliższym czasie certyfikat BREEAM. Instalacje zapewnią komfort pracy, ale będą też przyjazne dla środowiska pozwalając na obniżenie kosztów eksploatacyjnych - mówi Rafał Mazurczak, dyrektor Zespołu Komercjalizacji i Marketingu w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

Budynek składać się będzie z sześciu kondygnacji naziemnych oraz dwupoziomowego parkingu podziemnego. Bryła jest zaprojektowana w kształcie litery „L”. Na elewacji dominują przeszklone powierzchnie. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia ARCAD z Kielc.

W biurowcu znajdą się szybkie windy, systemy kontroli dostępu energooszczędne rozwiązania klimatyzacyjne i wentylacyjne, podnoszone podłogi i podwieszane sufity oraz ekologiczny system oświetlenia. Dla rowerzystów zaprojektowano stojaki rowerowe, szatnie i prysznice. Do dyspozycji najemców będzie kantyna, punkty rekreacyjne na świeżym powietrzy i placówki usługowo-handlowe.

Echo Investment realizuje inwestycje we Wrocławiu od 2007 r. Jest odpowiedzialna za obiekty takie jak centrum handlowo-rozrywkowe Pasaż Grunwaldzki, osiedle Przy Słowiańskim Wzgórzu oraz biurowiec Aquarius Business House.


0.0
Napisz pierwszy komentarz