PGE Narodowy

FotoHUB z widokiem na Łódź

Widok na Łódź z otwartego niedawno FotoHUB
Widok na Łódź z otwartego niedawno FotoHUB
Na biurowcu MediaHUB otwarto pierwszy oficjalny punkt widokowy dla mediów.

FotoHUB to inicjatywa, której celem jest pokazanie pełnego życia miasta. Lokalizacja biurowca oraz jego wysokość zapewniają znakomitą panoramę Łodzi, którą chcemy się dzielić. Właśnie w tym celu naszą akcję kierujemy do dziennikarzy i fotoreporterów, którym zapewniamy możliwość wykonania zdjęć w dowolnym momencie – mówi Marta Kruk, przedstawiciel inwestora biurowca MediaHUB.

FotoHUB zapewnia widoki na trzy strony świata – na ruchliwe ulice, głównie arterie komunikacyjne Łodzi, parki oraz architekturę przemysłową. Punkt widokowy otwarty został na szczycie 10-piętrowego biurowca MediaHUB. Inspiracją do stworzenia tego miejsca była właśnie zjawiskowa panorama Łodzi z dachu budynku.

MediaHUB znajduje się przy ul. Łąkowej 29. Oferuje 4 000 mkw powierzchni biurowej klasy A i przeznaczony jest specjalne dla branży IT. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajdują się firmy z sektora nowych technologii, takie jak TOYA – lider na rynku telekomunikacyjnym. Jest on również głównym inwestorem projektu.

Biurowiec stworzony jest z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań i technologii. Oferuje właściwie nieograniczoną rozbudowę zaplecza teleinformatycznego. Pozwala również najemcom na korzystanie z dedykowanego portu gigabitowy na bazie dostępu światłowodowego z darmowym Internetem o przepustowości 80/4 Mbps oraz możliwością poszerzenia pasma do 10 Gbps. Podłoga w obiekcie jest podniesiona, pozwalając na zamontowanie lokalnej sieci strukturalnej. Również stropy zostały dostosowane do specjalnych wymagań biurowca – wzmocnione, umożliwiają stworzenie serwerowni lub archiwum. MediaHUB zapewnia również system BMS, zarządzający budynkiem.


0.0
Tagi: MediaHUB
Napisz pierwszy komentarz
PGE Narodowy
mantra