Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoSpectra Development logoKontor logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Koniec wolnych powierzchni w MediaHUB

MediaHUB
MediaHUB
W ostatnim czasie wynajęto ostatnie wolne pomieszczenia w łódzkim biurowcu MediaHUB. Trwający niespełna półtora roku proces komercjalizacji obiektu dobiegł końca.

Nowym lokatorem biurowca jest firma Snails Garden, specjalizująca się w hodowli ślimaków na potrzeby polskiej i zagranicznej gastronomii, a także produkująca naturalne kosmetyki z wydzieliny tego mięczaka. W biurowcu MediaHUB przedsiębiorstwo zajmie ok. 60 mkw.

 

MediaHUB znajduje się w ścisłym centrum Łodzi przy głównej linii komunikacyjnej miasta. Niemal 4000 mkw. obiektu zajmują biura przedsiębiorstw z branży kreatywnej, nowych technologii, biznesu i sektora finansowego. Na terenie obiektu swoje siedziby posiadają PKO Bank Polski, TomTom, EFL, Bluerank, Seamless Poland, Infratel, it WORKS oraz Grupa TOYA.

 

Ukończenie procesu komercjalizacji łódzkiego MediaHUB w tak krótkim czasie uważamy za ogromny sukces, szczególnie że sytuacja sektora nieruchomości komercyjnych nie należy do najłatwiejszych – komentuje Marta Kruk, przedstawicielka inwestora, odpowiedzialna za komercjalizację budynku.Na duże zainteresowanie biurowcem wpłynął jego wysoki standard, lokalizacja, świetne warunki parkingowe czy zaawansowane systemy teleinformatyczne, w jakie wyposażony jest obiekt. Duże znaczenie miał również reprezentacyjny wygląd pomieszczeń i samego obiektu oraz zaplecze hotelowe. Cieszymy się z tak dobrych wyników, zwłaszcza że byliśmy w stanie sprostać bardzo wysokim oczekiwaniom najemców.

 

MediaHUB jest częścią kompleksu zlokalizowanego przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi, powstałego w miejscu dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych. W jego skład wchodzą m.in. pierwszy w Polsce hotel DoubleTree by Hilton, Klub Koncertowy Wytwórnia oraz Kino 3D. Głównym inwestorem MediaHUB jest Grupa TOYA.


0.0
Tagi: MediaHUB TOYA
Napisz pierwszy komentarz
mantra