Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoBusiness House logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Otwarcie kolejnego budynku Bonarka4Business

17 stycznia nastąpi uroczyste otwarcie Budynku C w kompleksie Bonarka4Business w Krakowie.

Kompleks biurowy Bonarka4Business (B4B) składa się z czterech obiektów, oferujących łącznie 35 000 mkw powierzchni biurowej klasy A. B4B zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie Bonarka City Center, około 10 minut samochodem od Rynku Głównego. Kompleks nagrodzony został w konkursie na najlepszą przestrzeń publiczną ART URBANICA 2012. W jury konkursu znajdowali się architekci i inżynierowie pod przewodnictwem Andrzeja Wyżykowskiego, Głównego Architekta Miasta Krakowa.

17 stycznia odbędzie się uroczyste otwarcie trzeciego budynku wchodzacego w skład kompleksu B4B. Deweloperem obiektu jest firma TriGranit Development Polska, natomiast projekt architektoniczny powstał w biurze architektonicznym Artur Jasiński i Wspólnicy. Stworzył on koncept „City Center”, wdrożony następnie przez firmę TriGranit.

W Bonarka4Business zastosowano między innymi rozwiązania takie jak podwieszane sufity, nowoczesne systemy klimatyzacji i wentylacji z indywidualną kontrolą temperatury, czujniki dymu, nawiewniki szczelinowe oraz podniesione podłogi. Wysokość kondygnacji wynosi 2,7 m.

Inwestorami B4B są firmy TriGranit oraz GRUPA IPR.

TriGranit z siedzibą w Budapeszcie jest czwartą co do wielkości firmą deweloperską w Europie Środkowo-Wschodniej i działa  na rynku nieruchomości od 1997 roku. Specjalizuje się w realizacji wielofunkcyjnych centrów miejskich oraz zarządzaniu nieruchomościami. Pierwszą inwestycją firmy TRIGRANIT w Polsce był kompleks „City Center” w Katowicach. Obejmował on teren po byłej kopalni Kleofas, na którym powstało centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe (Silesia City Center) oraz osiedle mieszkaniowe („Dębowe Tarasy”). Kolejną inwestycją była Bonarka City Center w Krakowie wraz z projektem biurowym Bonarka 4 Business. Obecnie firma jest w trakcie realizacji wielofunkcyjnego centrum w Poznaniu.
 
GRUPA IPR jest grupą przedsiębiorstw deweloperskich działających na terenie Polski, Słowacji, Rosji, Niemiec, Cypru, wyspecjalizowanych w przekształcaniu terenów poprzemysłowych w nieruchomości nowej generacji. Grupa osiągnęła wysoką techniczną kompetencję w likwidacji zanieczyszczeń oraz przystosowaniu terenów, zatrudniając renomowanych europejskich specjalistów z zakresu inżynierii środowiska, górnictwa oraz ochrony przed hałasem do uzyskania ekologicznych parametrów zgodnie z trendami XXI wieku.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
pracownik :
Ulubiona lokalizacja korporacji, przy galerii :)
24 czerwca 2013 20:43
mantra