Assa Abloy

Radom Office Park już niedługo

Radom Office Park
Radom Office Park
Postępują prace nad zakończeniem budowy pierwszego budynku w kompleksie Radom Office Park, należącym do Centrum Słonecznego.

John Gabrovic, dyrektor Centrum Słonecznego mówi: Inwestycja przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Zakończenie prac budowlanych na pierwszym budynku przewidywane jest na przełomie stycznia/lutego 2013 r. Obecnie jesteśmy na etapie prac wykończeniowych wewnątrz budynku. Prace fasadowe zostały zakończone.

Radom Office Park to kompleks składający się z dwóch trzypiętrowych obiektów o łącznej powierzchni użytkowej ponad 10 000 mkw. Biurowce są elementem Centrum Słonecznego, w skład którego wchodzą istniejące już Galeria Słoneczna, Aquapark oraz  Osiedle Słoneczne wraz z terenami zielonymi i placami zabaw dla dzieci. Całość tego wielofunkcyjnego zamierzenia realizowana jest przez AIG/Lincoln. Radom Office Park będzie pierwszym kompleksem biurowym klasy A w Radomiu.

Przy planowaniu budynków zastosowano nowoczesne rozwiązania zapewniające funkcjonalne i efektywne wykorzystanie powierzchni biurowej. Duże powierzchnie pięter dają najemcom szerokie możliwości aranżacji biur w zależności od branży i specyfiki działalności firmy. Przewidziano także małe moduły biurowe już od 200 metrów kwadratowych mając na uwadze lokalnych przedsiębiorców. Specyfikacja techniczna klasy A zapewnia rozwiązania charakterystyczne dla nowoczesnych biurowców m.in.: podwieszane sufity i podniesione podłogi, otwierane moduły okienne, system inteligentnego sterowania budynkiem (BMS) oraz klimatyzację i wentylację z możliwością indywidualnego regulowania temperatury. Cały kompleks objęty zostanie całodobową ochroną – opisuje John Gabrovic.

Radom Office Park zlokalizowany jest w ścisłym centrum Radomia, w bliskim sąsiedztwie Politechniki Radomskiej i Teatru Powszechnego. W pobliżu znajdują się również przystanki autobusowe.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 2
Radomianin84 :
Super! Bardzo przyjazne obiekty.
12 kwietnia 2013 10:43
Bartek :
Pozytywne zaskoczenie, że w Radomiu powstaje tak nowoczesny biurowiec! Brawo!
18 stycznia 2013 11:27