Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoEcho Investment logoGTV Lighting logoLC Corp S.A. logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Medicover tworzy nowe miejsca pracy w Radomiu

Radom Office Park
Radom Office Park
Do końca br. Medicover utworzy w Radomiu 100 nowych miejsc pracy w nowo otwartym call center znajdującym się w Radom Office Park.

Do końca br. Medicover utworzy w Radomiu 100 nowych miejsc pracy w nowo otwartym call center znajdującym się w Radom Office Park. W perspektywie następnych kilku lat powstanie w nim kolejne 100 etatów. Docelowo radomskie biuro będzie obsługiwać 50 proc. połączeń na główną infolinię Medicover, a także stanie się centrum telefonicznej sprzedaży usług firmy.

 

Decyzja o rozwoju struktury Medicover wynikała z dynamicznej ekspansji firmy, co związane jest ze stale rosnącą liczbę klientów i połączeń z infolinią. Aby zapewnić warunki do wzrostu oraz bezpieczeństwo operacji zdecydowaliśmy, że nasze telefoniczne centrum obsługi klienta umiejscowione w Kielcach przestaje być wystarczające. Dwie niezależne centra to także gwarancja dostępności w przypadku wystąpienia awarii, takich jak pożar czy awaria prądu – mówi Mirosław Suszek, wiceprezes zarządu Medicover.

 

Medicover ma lokalizację swojego call center wybrał Radom z powodu udanej współpracy z Urzędem Miasta, a także dogodnych warunków, jakie miasto stworzyło dla inwestorów w ostatnich latach. Wybór Radomia przez kolejną firmę z sektora usług dla biznesu świadczy o tym, iż stajemy się dostrzegalni dla inwestorów na mapie Polski. Przygotowanie formuły funkcjonowania Radomskiej Strefy Gospodarczej oraz związany z nią pakiet wsparcia inwestorów, przynoszą efekty. Dobry system kształcenia, umiarkowane koszty prowadzenia biznesu w Radomiu i atrakcyjna lokalizacja miasta to niektóre z wielu naszych atutów – wymienia Radosław Witkowski, prezydent Radomia.

 

Grupa Medicover to międzynarodowa firma medyczna, która zapewnia pełny zakres opieki medycznej. W kraju opiekuje się przeszło 7 tys. firm i ponad 500 tys. pacjentów. W jej strukturach działa 120 placówek medycznych znajdujących się w różnych regionach Polski. Firma współpracuje także z ponad 1500 placówkami partnerskimi w całym kraju.

 

Radom Office Park zlokalizowane jest w ścisłym centrum Radomia, na terenie wielofunkcyjnego projektu „Centrum Słoneczne”, w skład którego wchodzi Galeria Słoneczna, Aquapark Radom oraz Osiedle Słoneczne.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra