INTER-MAR Stanisław Marzec logoPRO-INVEST S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoPorto Office B Sp. z o.o. logoEcho Investment logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoNowy Styl Group logoKwiaty dla biura logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoCity Space logoSpectra Development logoCHB14 logoHAVRE Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoLC Corp S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOmnitech Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoDorbud S.A. logoAluprof S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPartner Capital Group logoSchüco International Polska logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGhelamco Poland logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Medicover tworzy nowe miejsca pracy w Radomiu

Radom Office Park
Radom Office Park
Do końca br. Medicover utworzy w Radomiu 100 nowych miejsc pracy w nowo otwartym call center znajdującym się w Radom Office Park.

Do końca br. Medicover utworzy w Radomiu 100 nowych miejsc pracy w nowo otwartym call center znajdującym się w Radom Office Park. W perspektywie następnych kilku lat powstanie w nim kolejne 100 etatów. Docelowo radomskie biuro będzie obsługiwać 50 proc. połączeń na główną infolinię Medicover, a także stanie się centrum telefonicznej sprzedaży usług firmy.

 

Decyzja o rozwoju struktury Medicover wynikała z dynamicznej ekspansji firmy, co związane jest ze stale rosnącą liczbę klientów i połączeń z infolinią. Aby zapewnić warunki do wzrostu oraz bezpieczeństwo operacji zdecydowaliśmy, że nasze telefoniczne centrum obsługi klienta umiejscowione w Kielcach przestaje być wystarczające. Dwie niezależne centra to także gwarancja dostępności w przypadku wystąpienia awarii, takich jak pożar czy awaria prądu – mówi Mirosław Suszek, wiceprezes zarządu Medicover.

 

Medicover ma lokalizację swojego call center wybrał Radom z powodu udanej współpracy z Urzędem Miasta, a także dogodnych warunków, jakie miasto stworzyło dla inwestorów w ostatnich latach. Wybór Radomia przez kolejną firmę z sektora usług dla biznesu świadczy o tym, iż stajemy się dostrzegalni dla inwestorów na mapie Polski. Przygotowanie formuły funkcjonowania Radomskiej Strefy Gospodarczej oraz związany z nią pakiet wsparcia inwestorów, przynoszą efekty. Dobry system kształcenia, umiarkowane koszty prowadzenia biznesu w Radomiu i atrakcyjna lokalizacja miasta to niektóre z wielu naszych atutów – wymienia Radosław Witkowski, prezydent Radomia.

 

Grupa Medicover to międzynarodowa firma medyczna, która zapewnia pełny zakres opieki medycznej. W kraju opiekuje się przeszło 7 tys. firm i ponad 500 tys. pacjentów. W jej strukturach działa 120 placówek medycznych znajdujących się w różnych regionach Polski. Firma współpracuje także z ponad 1500 placówkami partnerskimi w całym kraju.

 

Radom Office Park zlokalizowane jest w ścisłym centrum Radomia, na terenie wielofunkcyjnego projektu „Centrum Słoneczne”, w skład którego wchodzi Galeria Słoneczna, Aquapark Radom oraz Osiedle Słoneczne.
 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra