MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoCity Space logoTétris Poland logoRIS Kotes logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoTorus logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoAgrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Medicover tworzy nowe miejsca pracy w Radomiu

Radom Office Park
Radom Office Park
Do końca br. Medicover utworzy w Radomiu 100 nowych miejsc pracy w nowo otwartym call center znajdującym się w Radom Office Park.

Do końca br. Medicover utworzy w Radomiu 100 nowych miejsc pracy w nowo otwartym call center znajdującym się w Radom Office Park. W perspektywie następnych kilku lat powstanie w nim kolejne 100 etatów. Docelowo radomskie biuro będzie obsługiwać 50 proc. połączeń na główną infolinię Medicover, a także stanie się centrum telefonicznej sprzedaży usług firmy.

 

Decyzja o rozwoju struktury Medicover wynikała z dynamicznej ekspansji firmy, co związane jest ze stale rosnącą liczbę klientów i połączeń z infolinią. Aby zapewnić warunki do wzrostu oraz bezpieczeństwo operacji zdecydowaliśmy, że nasze telefoniczne centrum obsługi klienta umiejscowione w Kielcach przestaje być wystarczające. Dwie niezależne centra to także gwarancja dostępności w przypadku wystąpienia awarii, takich jak pożar czy awaria prądu – mówi Mirosław Suszek, wiceprezes zarządu Medicover.

 

Medicover ma lokalizację swojego call center wybrał Radom z powodu udanej współpracy z Urzędem Miasta, a także dogodnych warunków, jakie miasto stworzyło dla inwestorów w ostatnich latach. Wybór Radomia przez kolejną firmę z sektora usług dla biznesu świadczy o tym, iż stajemy się dostrzegalni dla inwestorów na mapie Polski. Przygotowanie formuły funkcjonowania Radomskiej Strefy Gospodarczej oraz związany z nią pakiet wsparcia inwestorów, przynoszą efekty. Dobry system kształcenia, umiarkowane koszty prowadzenia biznesu w Radomiu i atrakcyjna lokalizacja miasta to niektóre z wielu naszych atutów – wymienia Radosław Witkowski, prezydent Radomia.

 

Grupa Medicover to międzynarodowa firma medyczna, która zapewnia pełny zakres opieki medycznej. W kraju opiekuje się przeszło 7 tys. firm i ponad 500 tys. pacjentów. W jej strukturach działa 120 placówek medycznych znajdujących się w różnych regionach Polski. Firma współpracuje także z ponad 1500 placówkami partnerskimi w całym kraju.

 

Radom Office Park zlokalizowane jest w ścisłym centrum Radomia, na terenie wielofunkcyjnego projektu „Centrum Słoneczne”, w skład którego wchodzi Galeria Słoneczna, Aquapark Radom oraz Osiedle Słoneczne.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra