Statuetka dla RD Bud

Firma RD Bud została uhonorowana statuetką Top Builder 2013, nagrodą przyznawaną przez czasopismo Builder.

17 stycznia 2013 r. w Pałacu Lubomirskich w Warszawie już po raz piaty odbyło się wręczenie statuetek „Top Builder”, przyznawanych przez czasopismo „Builder”. Wśród tegorocznych zwycięzców znalazła się firma RD Bud, która została uhonorowana za cykl ogólnopolskich seminariów realizowanych od ponad dwóch lat w ramach projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”.

RD Bud zdobyło nagrodę w kategorii dla projektów i usług podnoszących poziom wiedzy uczestników procesu budowlanego. Firma rozpoczęła w 2010 r. projekt „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”, który propaguje ideę zrównoważonego budownictwa.

Zrealizowaliśmy do tej pory 11 spotkań, które miały charakter forum wymiany wiedzy, gdzie każdy z uczestników chętnie dzielił się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem z innymi. W trakcie konferencji każdorazowo ekspert z firmy RD bud omawia kwestie związane z realizacją zrównoważonych inwestycji, z perspektywy generalnego wykonawcy. Uzupełnieniem jego wypowiedzi są prezentacje prelegentów uznanych firm i instytucji. Wierzymy, że tego typu inicjatywy mają ogromne znaczenie dla kondycji branży budowlanej. Wszelkie zmiany na lepsze zaczynają się, bowiem od świadomości zagrożeń i możliwych rozwiązań – mówi Magdalena Agnello, Dyrektor ds. Handlowych z firmy RD Bud.

RD Bud planuje kontynuować seminaria również w 2013 r. Najbliższe spotkanie odbędzie się 21 lutego 2013 r. w Warszawie i dotyczyć będzie budowy o niskiej szkodliwości środowiskowej.


0.0
Tagi: RD bud
Napisz pierwszy komentarz