Z myślą o studentach – Olivia Campus

Kompleks biurowy Olivia Business Centre
Kompleks biurowy Olivia Business Centre
Rusza program staży, warsztatów i seminariów dla studentów, przygotowany przez Uniwersytet Gdański i kompleks biurowy Olivia Business Centre.

8 lutego w kompleksie Olivia Business Centre w Gdańsku odbędzie się inauguracja programu Olivia Campus. Program powstał we współpracy Uniwersytetu Gdańskiego i kompleksu biurowego Olivia Business Centre. Realizowany będzie we współpracy z firmami takimi jak  Goyello, Sii, PWC czy Bayer, które wynajmują powierzchnie w kompleksie.

Rynek pracy staje się coraz trudniejszy, a pracodawcy szukają już nie tylko osób wykształconych, lecz również doświadczonych. Wielu studentów opuszcza jednak uniwersyteckie mury bez odpowiednich doświadczeń zawodowych. Właśnie dla nich został stworzony program Olivia Campus. Na celu ma wprowadzenie i rozwinięcie współpracy biznesu ze środowiskiem akademickim. Pozwoli to studentom na łatwiejsze dopasowanie się do realiów rynku pracy.

Początkowo w programie Olivia Campus uczestniczyć będzie 35 najlepszych studentów ostatniego roku Uniwersytetu Gdańskiego. Będą mieli oni możliwość uczestnictwa w stażach, szkoleniach, warsztatach i seminariach przygotowanych specjalnie dla nich. Należy zwrócić uwagę, iż wyniki, które uzyskają podczas trwania programu wpłyną na ostateczny wynik ukończenia studiów.

Zainteresowani studenci i firmy chcące uczestniczyć w programie mogą skorzystać ze specjalnego serwisu internetowego Olivia Campus, na którym zamieszczone są wszystkie informacje.

Olivia Business Centre zlokalizowany jest przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku. Składa się z trzech budynków: Olivia Gate, Olivia Tower i Olivia Point, łącznie oferujących 120 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej.


0.0
Tagi: fsa
Napisz pierwszy komentarz