Giant

DTZ zarządcą Libra Business Center

Biurowiec Libra Business Center w Warszawie
Biurowiec Libra Business Center w Warszawie
Firma DTZ została wybrała na zarządcę nowoczesnego biurowca Libra Business Center w Warszawie.

Właścicielem budynku biurowego Libra Business Center jest firma Mermaid Properties. Zarządcą obiektu została firma DTZ.

Biurowiec Libra Business Center zlokalizowany jest przy Alejach Jerozolimskich, w odległości 4 kilometrów od centrum Warszawy. Oferuje 16 000 mkw powierzchni biurowej klasy A. Charakteryzuje się dobrym połączeniem z innymi dzielnicami Warszawy i wysoką jakością powierzchni najmu. Biurowiec wyróżnia się zastosowaniem rozwiązań energooszczędnych i zgodnych z zasadami programu Unii Europejskiej GreenBuilding.

Libra Business Center to idealny projekt dla najemców poszukujących wysokiej jakości powierzchni biurowych w dobrej cenie. Jego lokalizacja tuż przy jednej z głównych warszawskich arterii oraz obok przystanku kolejki WKD sprawia, że łatwo do niego dotrzeć z centrum miasta - podkreśla Zuzanna Paciorkiewicz, Dyrektor Działu Property Management Business Space w DTZ - Położenie w pierwszej linii zabudowy od strony Alei Jerozolimskich gwarantuje również doskonałą ekspozycję loga najemcy w przypadku umieszczenia go na budynku. Firma DTZ będzie odpowiedzialna za pełne usługi zarządzania, tj. zarządzanie administracyjne, techniczne oraz ekonomiczno-finansowe.

Najemcami w obiekcie są firmy takie jak Infovide-Matrix, Wydawnictwo Naukowe PWN, MERMAID Properties, Canon Polska.

DTZ a UGL zajmuje się m.in. pośrednictwem w wynajmie powierzchni handlowych, biurowych i magazynowych, zintegrowanymi usługami z zakresu zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, doradztwem w zakresie rynków kapitałowych, doradztwem inwestycyjnym, wyceną oraz doradztwem inwestycyjno-budowlane.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
bum :
Niemal identyczny budynek stoi w Poznaniu nad Wartą. Ten sam architekt?
5 marca 2013 17:19