Inter-bud Fabryczna - duży

Kolejny kontrakt Erbud w Niemczech

GWI GmbH, spółka zależna Erbud S.A., podpisała umowę na budowę biurowca w Düsseldorfie.

Spółka zależna Erbud S.A., GWI GmbH, podpisała umowę na budowę pod klucz obiektu biurowego w Düsseldorfie w Niemczech. Kontakt opiewa na sumę 11,85 mln euro netto i ma zostać zrealizowany do końca kwietnia 2014 roku.

Biurowiec Oberkasseler Top (Silizium) oferować będzie 8 104 mkw na pięciu piętrach. Najemcy korzystać będą mogli z miejsc parkingowych położonych w garażu podziemnym obiektu.

Inwestorem budynku jest firma Projekt Oberkasseler Tor GmbH z siedzibą w Düsseldorfie.

Grupa Erbud, która posiada 85 proc. udziałów w GWI GmbH, zajmuje się działalnością w sektorze budowlanym. Świadczy usługi w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym i energetycznym. Firma działa w Polsce oraz w innych krajach europejskich. Portfel zleceń Grupy Erbud wynosi 194 mln zł.

Na rynku polskich nieruchomości biurowych największą realizacją Grupy Erbud jest Eurocentrum w Warszawie o wartości 336,7 mln zł netto. Firma zaangażowana jest także przy budowie Siedziby Urzędu Marszałkowskiego i Sejmiku Wielkopolskiego w Poznaniu, wartej 133,5 mln zł netto. Grupa Erbud S.A. związana jest również z innymi projektami biurowymi, takimi jak etap I Office Park Łopuszańska w Warszawie, biurowiec firmy BAYER w Warszawie oraz Innopolis Wrocław, budynki Delta i Omega.


0.0
Tagi: Erbud
Napisz pierwszy komentarz
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra