Nowy Styl Group logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVantage Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoBusiness House logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kolejny kontrakt Erbud w Niemczech

GWI GmbH, spółka zależna Erbud S.A., podpisała umowę na budowę biurowca w Düsseldorfie.

Spółka zależna Erbud S.A., GWI GmbH, podpisała umowę na budowę pod klucz obiektu biurowego w Düsseldorfie w Niemczech. Kontakt opiewa na sumę 11,85 mln euro netto i ma zostać zrealizowany do końca kwietnia 2014 roku.

Biurowiec Oberkasseler Top (Silizium) oferować będzie 8 104 mkw na pięciu piętrach. Najemcy korzystać będą mogli z miejsc parkingowych położonych w garażu podziemnym obiektu.

Inwestorem budynku jest firma Projekt Oberkasseler Tor GmbH z siedzibą w Düsseldorfie.

Grupa Erbud, która posiada 85 proc. udziałów w GWI GmbH, zajmuje się działalnością w sektorze budowlanym. Świadczy usługi w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym i energetycznym. Firma działa w Polsce oraz w innych krajach europejskich. Portfel zleceń Grupy Erbud wynosi 194 mln zł.

Na rynku polskich nieruchomości biurowych największą realizacją Grupy Erbud jest Eurocentrum w Warszawie o wartości 336,7 mln zł netto. Firma zaangażowana jest także przy budowie Siedziby Urzędu Marszałkowskiego i Sejmiku Wielkopolskiego w Poznaniu, wartej 133,5 mln zł netto. Grupa Erbud S.A. związana jest również z innymi projektami biurowymi, takimi jak etap I Office Park Łopuszańska w Warszawie, biurowiec firmy BAYER w Warszawie oraz Innopolis Wrocław, budynki Delta i Omega.


0.0
Tagi: Erbud
Napisz pierwszy komentarz
mantra