PGE Narodowy

EKO Sport w Alchemii

Biurowiec Alchemia w Gdańsku
Biurowiec Alchemia w Gdańsku
W gdańskim biurowcu Alchemia powstaje centrum rekreacyjno-sportowe, na terenie którego znajdzie się basen. Jego operatorem została firma Aquastacja.

Alchemia to nie tylko najwyższej klasy powierzchnie biurowe, ale także szereg usług towarzyszących. Obok dużej restauracji, w Alchemii powstaje ogólnodostępne centrum rekreacyjno-sportowe z basenami, saunami, salą sportową, strefą wspinaczki, siłownią, salą fitness i cardio  – mówi Monika Brzozowska z firmy Torus, będącej deweloperem Alchemii.

Centrum rekreacyjno-sportowe, które powstaje w Alchemii, dostępne będzie nie tylko dla pracowników biurowca, lecz również dla mieszkańców Trójmiasta. Operatorem basenu, który powstaje w obiekcie, została firma Aquastacja z Gdańska. Jej celem jest połączenie świata biznesu i rodziny. Aby go osiągnąć, część zajęć na basenie dedykowanych będzie dzieciom, co pozwoli aktywnym rodzicom na spędzanie czasu z ich dziećmi.

Wielu młodym rodzicom sprawia trudność pogodzenie swojej aktywności z aktywnością ich dzieci. W Alchemii chcemy dać im taką właśnie możliwość. Dzięki temu, że w ciągu dnia część zajęć poświęcona będzie klientom biznesowym, a część rodzinom, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie – mówi Agata Marzec, z firmy Aquastacja, operatora strefy basenowej.

W szatniach przewidziano miejsca do przewijania maluchów. Na terenie centrum ma znaleźć się kawiarnia, która oferować będzie również menu dla najmłodszych.

Centrum rekreacyjno-sportowe w Alchemii podzielone będzie na dwie strefy: mokrą, gdzie znajdzie się basen i sauny, oraz suchą, przeznaczoną m.in. na siłownię, fitness i salę sportową. Pierwsza część przewiduje powstanie trzech basenów, z czego jeden przeznaczony zostanie dla małych dzieci i niemowląt. Prowadzone będą kursy pływania zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych osób. Będziemy współpracować z najlepszymi trenerami pływania, byłymi olimpijczykami i mistrzami tej dyscypliny sportowej tak, aby zapewnić osobom dorosłym trening na najwyższym poziomie – informuje Agata Marzec. Dodatkową atrakcją będą zajęcia aqua-aerobic oraz watercycyling. Centrum rekreacyjno-sportowe czynne będzie od 6 do 22. Internetowa sprzedaż karnetów pozwalających na wstęp do centrum rozpocznie się w maju.


0.0
Tagi: Alchemia
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra