Giant

Cushman & Wakefield zarządcą Green Horizon

Wizualizacja kompleksu Green Horizon w Łodzi
Wizualizacja kompleksu Green Horizon w Łodzi
Skanska Property Poland wybrała zarządcę drugiej fazy kompleksu biurowego Green Horizon w Łodzi. Została nim firma Cushman & Wakefield.

Green Horizon jest kompleksem biurowym klasy A w Łodzi, znajdującym się przy ul. Pomorskiej 106, w pobliżu ronda Solidarności. W jego skład wchodzą dwa budynki łącznie oferujące około 33 000 mkw. Budynek A, Infosys Green Horizon, oddany został pod koniec 2012 roku. Całość jego części biurowej zajęta jest przez firmę Infosys BPO. W części handlowej powierzchnie zajmują między innymi PKO BP i PNB Paribas. Druga faza kompleksu, budynek B o powierzchni 13 500 mkw, ma zostać ukończony w maju 2013 roku. Pierwszymi najemcami obiektu są SouthWestern, Grupa Medicover, PwC oraz Getin Noble Bank.

Projekt stworzony został z uwzględnieniem potrzeb firm z sektora BPO. Spełnia najwyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa informacji. Dodatkowo, Green Horizon zdobył precertyfikat ekologiczny LEED na poziomie Gold. Otrzyma również certyfikat EU GreenBuilding, potwierdzający zastosowane proekologiczne i energooszczędne rozwiązania.

Zarządcą całości kompleksu jest Cushman & Wakefield. Cieszymy się z kontynuowania współpracy z firmą Skanska Property Poland i możliwości zarządzania jednym z najnowocześniejszych kompleksów biurowych w Polsce. We wrześniu 2012 r. wygraliśmy przetarg na obsługę pierwszej fazy kompleksu – Infosys Green Horizon. Drugą fazą będziemy zarządzać od maja br. – mówi Aneta Rogowicz-Gała, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield.

Obecnie Dział Zarządania Nieruchomościami Cushman & Wakefield odpowiada za 500 000 mkw. powierzchni biurowej. Jest przez to jednym z liderów na rynku zespołów zarządzających nieruchomościami komercyjnymi w Polsce.


0.0
Napisz pierwszy komentarz