Tétris Poland logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Konkurs dla agentów nieruchomości

Firma Europlan ogłosiła konkurs na wynajęcie powierzchni w budynku Feniks. Nagrodą jest wycieczka.

Firma Europlan oficjalnie ogłosiła konkurs, który skierowany jest do agentów nieruchomości. Jego przedmiotem jest wynajęcie powierzchni w budynku Feniks, który powstaje w Warszawie przy ul. Żelaznej. Nagrodą jest wycieczka dla dwóch osób na Malediwy o wartości 20 tys. zł.

Koncepcja architektoniczna Feniksa powstała w pracowni Archico Projekt. Zgodnie z przyjętymi założeniami budynek będzie posiadał 9 tys. m kw. powierzchni biurowej podzielonej na 8 kondygnacji. Na parterze inwestor przewidział lokale o przeznaczeniu handlowym.

Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Modzelewski&Rodek, spółka zależna od austriackiego wykonawcy – firmy PORR. Oddanie obiektu do użytkowania planowane jest na grudzień 2012 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra