Real Estate Management Congress

Gigant z branży imprez targowych w Polsce

ITE Group, jeden z największych organizatorów targów na świecie, działać będzie również w Polsce.

10-12 września tego roku w EXPO XXI w Warszawie odbędą się targi organizowane przez ITE Group. Firma organizację tego typu wydarzeń rozpoczęła na początku lat 90. w Rosji i WNP. Obecnie jest jednym z liderów w branży, którego targi maja formułę business-to-business.

Pierwsze z wydarzeń celowane są w rynek nieruchomości. We wrześniu goście będą mogli zwiedzi targi  Warsaw Build 2013, Windows&Doors Warsaw 2013 oraz Interiors&Design Warsaw 2013, które dedykowane są wyłącznie celom handlowym i biznesowym. Pozwalają wystawcom na spotkanie face-to-face z potencjalnymi kontrahentami.

Targi maja pozwolić na promocję firm z sektora budowlanego, stolarki otworowej oraz wykończenia wnętrz. Ułatwiają również komunikacje pomiędzy kupującymi a sprzedawcami. Na wydarzenie zostaną zaproszeni między innymi  właściciele i menadżerowie przedsiębiorstw budowlanych, deweloperzy, kierownicy projektów, architekci i projektanci, planiści oraz dystrybutorzy.

Polską spółką-córką ITE Group jest firma Lentewenc, która zorganizuje targi w EXPO XXI. W ostatnich latach rozwinęliśmy naszą obecność w Rosji i teraz jesteśmy gospodarzami imprez w Krasnodarze, Nowosybirsku i Jekaterynburgu. Są one uzupełnieniem do już ustabilizowanych imprez w Sankt Petersburgu i Moskwie. Jesteśmy też obecni w takich krajach jak Indie i Malezja. Sektor polskich imprez handlowych ma wielki potencjał dlatego ITE długo zabiegało aby utworzyć tu biznes wystawienniczy, tak więc szansa aby dokonać tego w oparciu o firmę Lentewenc, która ma umowę z EXPO XXI była bardzo atrakcyjna. Nie mogę doczekać się, aby zobaczyć jako to partnerstwo i biznes rozwiną się – mówi Russell Taylor, dyrektor generalny  ITE Group.


0.0
Tagi: Warsaw Build
Napisz pierwszy komentarz