PGE Narodowy

Ruszyła kampania informacyjna „Razem budujemy Warszawę”

Akcja twórców Warsaw Build 2015 poruszy aktualne i najistotniejsze tematy związane z rynkiem budowlanym w perspektywie dużych aglomeracji miejskich.

W latach 2014-2015 Polska w ramach realizowanej polityki spójności UE planuje wydać ok. 71 mln. Na co zostaną przeznaczone te fundusze? Celem programu jest rozwijanie zdolności miast i obszarów zurbanizowanych do tworzenia zrównoważonego rozwoju, poprawy jakości życia mieszkańców i tworzenia nowych miejsc pracy.

 

Nowe wyzwania stawiane ośrodkom miejskim mają bezpośredni wpływ na branżę budowlaną. Większość z planowanych inwestycji dotyczy budownictwa i rewitalizacji mówi Anna Rabiej, organizator Warsaw Build 2015 – Znamy już wielkość środków, jakie zostaną przeznaczone na realizację projektów i możemy ocenić, jakie będzie zapotrzebowanie na produkty i usługi. Jak widać coraz częstszym wymogiem przy realizacjach budowlanych jest wykorzystanie innowacyjnych technologii i rozwiązań, w tym informatycznych. Tego branża musi się nauczyć. W tym celu ruszamy z kampanią «Razem budujemy Warszawę»  dodaje.

 

Jak informują twórcy kampanii, na szansę pozyskania środków mogą liczyć inicjatywy zajmujące się gospodarką niskoemisyjną, kompleksową rewitalizacją, również tą w wymiarze społecznym, a także ekologiczny transport miejski.

 

Kampania informacyjna „Razem budujemy Warszawę” ma dotykać kwestii związanych z rynkiem budowlanym, inwestycjami oraz architekturą. Wszystko to w odniesieniu do idei budowania miast przyszłości, miast korzystających z innowacyjnych technologii informatycznych i komunikacyjnych po to, aby zwiększyć swoją funkcjonalność.

 

Inicjatorem i prowadzącym projekt  „Razem budujemy Warszawę" jest Warsaw Build. Na corocznych targach Warsaw Build, aby rozmawiać, dzielić się wiedzą i doświadczeniem, spotykają się eksperci z różnych dziedzin rynku budowlanego: inwestorzy, architekci, urbaniści, producenci materiałów budowlanych. Tematem, wokół którego odbywa się spotkanie jest Warszawa.

 

Warsaw Build – międzynarodowe targi budowlano-wnętrzarskie, organizowane w dniach 16-18 września 2015 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI, z udziałem wystawców i odwiedzających z ponad 30 krajów.

 

Zobacz szegółowe informacje

 


0.0
Tagi: Warsaw Build
Napisz pierwszy komentarz