ARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKontor logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoINTER-BUD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoCity Space logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Savills skomercjalizuje Wiśniowy Business Park

Budynek C z kompleksu Wiśniowa Business Park
Budynek D, należacy do kompleksu Wiśniowa Business Park
Savills został wyłącznym agentem zajmującym się komercjalizacją warszawskiego kompleksu Wiśniowy Business Park.

Właścicielem kompleksu Wiśniowy Business Park jest fundusz Polonia Property Funds, który wybrał międzynarodowego doradcę działającego w branży nieruchomości komercyjnych, firmę Savills, na wyłącznego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację obiektu. Savills będzie zajmować się kontaktami z dotychczasowymi najemcami oraz wynajmem pozostałej powierzchni.

Wiśniowy Business Park składa się z czterech budynków łącznie oferujących prawie 40 000 mkw. Zlokalizowany jest na skraju Mokotowa i Włoch, przy ulicach 1-go Sierpnia i Iłżeckiej. Użytkownicy obiektu mogą korzystać z 1371 miejsc parkingowych.

Największymi atutami kompleksu Wiśniowy Business Park jest zarówno jego lokalizacja -3 minuty jazdy od lotniska Chopina i 3 km od centrum Warszawy, dostęp do stacji SKM,  jak i zielone, przyjazne otoczenie, a także jeden z najlepszych współczynników miejsc parkingowych w tej części Warszawy - komentuje Jarosław Pilch, starszy negocjator w Dziale Powierzchni Biurowych Savills.

Najnowszy budynek należący do kompleksu, F, powstał w 2007 roku i oferuje 16 400 mkw. powierzchni biurowej. W budynku E znajduje się 11 100 mkw. powierzchni biurowej na pięciu kondygnacjach, natomiast w obiekcie D – 6 043 mkw. na czterech kondygnacjach. Biurowiec C to 6 204 mkw.

Od 2008 roku kompleks jest wynajęty niemal w całości. Swoje siedziby w Wiśniowy Business Park mają m.in. RBS, IBM, Johnson & Johnson, Jansen Cilag and Carlsberg.

Peakside Polonia Management zajmuje się zarządzaniem funduszami nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma powstała w 2001 roku z inicjatywy AIB Capital Markets, w celu uruchomienia i zarządzania funduszami Polonia Property Funds. We wrześniu 2001 roku spółka w pełni zintegrowała się z Peakside Capital Group.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra