Nowy biurowiec w Toruniu

Biurowiec Kościuszko Business Point w Toruniu, mat. Rywal-RHC Sp. z o.o.
Biurowiec ma zostać ukończony w sierpniu 2014 roku. Mat. Rywal-RHC Sp. z o.o.
Firma Erbud wybuduje biurowiec Kościuszko Business Point w Toruniu.

Przy ulicy Kościuszki 73 w Toruniu stanie nowoczesny biurowiec – Kościuszko Business Point. Inwestorem jest firma Rywal-RHC Sp. z o.o. oddział w Toruniu. Generalny wykonawca, firma Erbud S.A., ma zrealizować obiekt do sierpnia 2014 roku. Inwestor zapłaci wykonawcy 26 mln zł netto.

Biurowiec łącznie oferować będzie 11 629 mkw. powierzchni, z czego powierzchnia użytkowa wyniesie 7534 mkw. Obiekt będzie posiadać jedną kondygnację podziemną – garaż o powierzchni 4277 mkw - i 5 kondygnacji nadziemnych.

Podpisany kontrakt jest drugim realizowanym przez firmę Erbud dla Rywal-RHC Sp. z o.o. Wykonawca zaznajomiony jest również z rynkiem biurowym – obecnie zajmuje się budową takich obiektów jak Eurocentrum w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich, biurowiec przy ul. Puławskiej 113 w Warszawie oraz biurowiec przy ul. Łopuszańskiej, także w stolicy.

Grupa Rywal-RHC oferuje technologie, towary i urządzenia wykorzystywane w procesach łączenia i cięcia materiałów przy wykorzystaniu ciepła, czyli między innymi materiały i urządzenia spawalnicze, szlifierskie, osprzęt BHP i systemy zrobotyzowane. Dodatkowo grupa jest producentem produktów oznaczonych znakami towarowymi MOST, GOLD, ITS-ITM. Firma prowadzi autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także udziela technicznych porad, organizuje pokazy i prezentacje urządzeń.

Grupa Erbud jest jednym z liderów w branży budowlanej w Polsce. Firma osiąga roczne obroty około 1,4 mld zł. Aktualnie największymi realizowanymi przez firmę projektami są między innymi biurowiec Eurocentrum w Warszawie o wartości 336,7 mln zł oraz Siedziba Urzędu Marszałkowskiego i Sejmiku Wielkopolskiego w Poznaniu o wartości 133,5 mln zł.
 


0.0
Tagi: Erbud
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
sceptyk :
Chyba próbowali stworzyć oryginalny i ładny projekt, ale im nie wyszło
19 czerwca 2013 16:47
mantra