Delta 44 może być już użytkowana

Do biurowca Delta 44 mogą już wprowadzać się najemcy
W budynku znajdują się powierzchnia biurowe, handlowe i usługowe
Wrocławski kompleks biurowo-handlowo-usługowy należący do Vantage Development zdobył pozwolenie na użytkowanie.

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał pozwolenie na użytkowanie biurowca Delta 44, znajdującego się w centrum Wrocławia, naprzeciw dworca PKP. Kontrola nie wykazała przeciwwskazań do użytkowania obiektu o przeznaczeniu biurowo-handlowo-usługowym oraz niezbędnej infrastruktury technicznej i elementów zagospodarowania terenu.

Decyzja ta oznacza, iż do Delta 44 wprowadzić się mogą pierwsi najemcy, którzy planują działalność biurową, handlową, a także usługową.

Kompleks Delta 44, to kolejna inwestycja Vantage Development, której oferta kierowana jest dla biznesu. Cieszy nas szybka, a co ważniejsze pozytywna decyzja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, gdyż zainteresowanie wynajmem powierzchni w biurowcu jest bardzo duże, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że Wrocław jest miastem o ogromnym potencjale, które bardzo szybko się rozwija - skomentował prezes spółki Vantage Development, Edward Laufer.

Delta 44 znajduje się przy ulicy Dąbrowskiego. Oferuje ponad 2700 mkw. powierzchni biurowej oraz ponad 1000 mkw. powierzchni handlowej. Na poziomie -1 znajduje się market handlowy z bezpośrednim wejściem od ulicy głównej.

Za projekt architektoniczny budynku odpowiada pracownia ASPA. Koncepcja zakłada stworzenie przestrzeni, w której wyodrębnić można lokale wielkości od 30 mkw, aż do 700 mkw. na jednej kondygnacji. Użytkownicy powierzchni biurowych i usługowych mogą liczyć na możliwość dostosowania lokali pod swoje określone wymagania.


0.0
Napisz pierwszy komentarz