Przedszkola wkraczają do wrocławskich biurowców

Promenady Business Park Wrocław
Promenady Business Park Wrocław
W należącym do kompleksu Promenady Business Park biurowcu Zita we Wrocławiu działalność rozpocznie przedszkole Luppo Puppo.

W biurowcu Zita przedszkole Luppo Puppo działalność rozpocznie już w listopadzie br. W kompleksie biurowym Promenady Business Park placówka będzie zajmować 290 mkw. powierzchni. Będzie w niej działać także grupa żłobkowa dla mniejszych dzieci. Luppo Puppo to także sale zabaw dla dzieci w centrach handlowych. W procesie wynajmu Grupę Vantage Development, właściciela nieruchomości, reprezentował Knight Frank, z kolei najemcy doradzała firma JLL

Cieszymy się, że już za kilka miesięcy przedszkole Luppo Puppo zacznie działać w budynku Promenady Zita. Promenady Business Park podążają za nowym trendem i oferują najemcom biurowym szeroką i zróżnicowaną ofertę udogodnień. Dzięki Luppo Puppo pracownicy kompleksu, ale i całej dzielnicy Promenad Wrocławskich będą mogli oddać pod opiekę pracownikom przedszkola swoje pociechy, sami udając się do położonych tuż obok biur. Warto dodać, że przedszkola w kompleksach biurowych stają się coraz bardziej potrzebne, a Luppo Puppo to jedna z pierwszych takich placówek we Wrocławiu – komentuje Marta Mądry, Leasing Manager w Dziale Reprezentacji Właściciela Knight Frank.

Bardzo się cieszymy ze współpracy z Luppo Puppo, szczególnie biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój sieci na polskim rynku i to jak wpisuje się w rosnące oczekiwania pracowników pod względem usług i udogodnień w obiektach biurowych – mówi Katarzyna Krokosińska, dyrektor wrocławskiego oddziału JLL.

Promenady Business Park to kompleks biurowy, który docelowo będzie się składał z pięciu budynków. Ich łączna powierzchnia wyniesie 90 000 mkw. Biurowce znajdują się w kwartale ulic A. Słonimskiego, Trzebnickiej i planowanej ul. Cz. Miłosza. Pierwszym obiektem, wybudowanym w ramach kompleksu jest biurowiec Promenady Epsilon, w którym swoją siedzibę mają takie firmy jak Qatar Airways, Transition Technologies czy Impel S.A. Z kolei w drugim budynku, Promenady Zita najemcami są: Lindorff, HCL, Fortum, Si Consulting, Axiom, Eco Rail, mFinanse, Impel Security Polska, Impel Cleaning, OPM Facility and Services Management. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz