PGE Narodowy

CBRE doradzał przy nowym krakowskim biurze Cisco

Nowe biuro Cisco w Krakowie
Cisco planuje zwiększystała doradcą budowlanym firmy Ciscoć zatrudnienie w Krakowie
Firma CBRE była doradcą budowlanym Cisco podczas powstawania nowego biura w Krakowie.

Nowa siedziba Cisco w Krakowie mieści się przy ul. Na Dołach. Jej oficjalne otwarcie odbyło się 2 lipca 2013 roku. Doradcą budowlanym w procesie powstawania nowego biura była firma CBRE, odpowiedzialna za zarządzanie projektami i kosztami, a także za adaptację, aranżację i prace wykończeniowe.

Biuro o powierzchni 3800 mkw. jest drugą siedzibą Cisco w Krakowie. Jego powstanie wiązało się z rozszerzeniem działalności Cisco® Global Support Center (Globalne Centrum Usług Wspierających), które powstało w Krakowie w maju 2012 roku.

W nowej lokalizacji Cisco oferuje usługi techniczne i biznesowe. Klienci i partnerzy biznesowi firmy mogą liczyć na wsparcie takich wielofunkcyjnych grup jak Cisco Services, Finance, Operations, IT i wiele innych. Centrum Usług w Krakowie należy do międzynarodowej sieci operacyjnej i koncentrować się będzie na regionie EMEAR (Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Rosji). Obecnie w Centrum pracuje około 300 pracowników, lecz znane są plany zwiększenia zatrudnienia nawet do 900 osób.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy współpracować z tak prestiżowym Klientem jak Cisco. Cieszymy się z sukcesu jakim było otwarcie nowego biura Cisco w Krakowie. Jesteśmy przekonani, że zarówno pracownicy, jak i klienci Cisco będą czerpać korzyści z drugiej lokalizacji w tym mieście. CBRE posiada bogate doświadczenie w doradztwie budowlanym i oferuje swoim Klientom najwyższej klasy usługi zarządzania projektami i kosztami – mówi Jonathan Steer, Dyrektor działu doradztwa budowlanego w CBRE w Polsce.


0.0
Tagi: Cisco CBRE
Napisz pierwszy komentarz