WeCare zarządcą Placu Unii

Plac Unii w Warszawie
Plac Unii w Warszawie
Realizowany przez Liebrecht & wooD oraz BBI Development kompleks znalazł zarządcę.

Wielofunkcyjny kompleks Plac Unii powstaje obecnie przy pl. Unii Lubelskiej w Warszawie. Inwestycja należy do europejskiego dewelopera Liebrecht & wooD (większościowy inwestor) oraz BBI Development NFI S.A. Ma zostać oddana do użytku jesienią 2013 roku.

Plac Unii jest jedną z najciekawszych inwestycji powstających w stolicy. W dobrze zaprojektowanym i profesjonalnie zarządzanym obiekcie wielofunkcyjnym wszyscy najemcy korzystają z sąsiedztwa części biurowej i handlowej. Pracownicy biura mają gdzie zjeść obiad, umówić spotkanie czy po pracy zrobić zakupy, a sieci handlowe zyskują grupę stałych klientów. Projekty tego typu są z całą pewnością przyszłością branży deweloperskiej. Plac Unii to dla zarządcy duże wyzwanie, ale również nieograniczone możliwości – mówi Kamila Zębik, dyrektor zarządzająca spółki WeCare.

Firma WeCare należy do grupy Liebrecht & wooD. Zajmuje się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi na terenie Polski i Rumunii. Obecnie zarządza 15 obiektami biurowymi, handlowymi  i przemysłowo-magazynowymi o łącznej powierzchni około 288 000 mkw. W spółce pracuje 56 osób. Ofertę WeCare charakteryzuje indywidualne podejście do każdego najemcy, a także możliwość całodobowego zgłaszania problemów.

Plac Unii składa się z trzech obiektów o łącznej powierzchni najmu 56 800 mkw., z czego 41 300 mkw. to biura o standardzie A+. W kompleksie znajduje się również 15 500 mkw. powierzchni handlowej.
 


0.0
Tagi: Plac Unii
Napisz pierwszy komentarz