Program Well Being w biurowcach Invesco

|
Plac Unii
Plac Unii
Invesco Real Estate wprowadza w swoich biurowcach program Well Being.

Głównym celem programu Well Being jest podnoszenie kwalifikacji pracowników firm wynajmujących powierzchnie biurowe w Placu Unii i Q22.W ramach programu Well Being będą przygotowywane spotkania tematyczne i okolicznościowe, oraz szkolenia.

W dniach 15. i 16. listopada w salonie iSpot w Placu Unii miało miejsce wydarzenie rozpoczynające program. Było to zamknięte śniadanie, w którym uczestniczyli office managerowie i przedstawiciele firm wynajmujących biura w Placu Unii.

Podczas wydarzenia zostały przybliżone informacje na temat inwestora budynku i strategii Well Being, oraz zaprezentowano nowy produkt marki Apple iPhone X. W trakcie eventu ogłoszono również konkurs dla gości. Nagrodami był iPhone X oraz 2 bony podarunkowe w wysokości 500 zł każdy do wykorzystania w salonach iSpot. Były dwa warunki uczestnictwa w konkursie: zrobienie zdjęcia w foto budce i uzupełnienie formularzu konkursowego. Wygrywała ta osoba, która wykonała najbardziej zabawne zdjęcie. W grudniu po raz kolejny odbędzie się podobne wydarzenie tematyczne w ramach programu.

 


0.0
Tagi: Plac Unii Q22
Napisz pierwszy komentarz