bcb wrzesień 2020

Rozpoczynają się prace nad kolejnymi etapami Browaru Lubicz

Wizualizacja Pałacu Goetzów
Wizualizacja Pałacu Goetzów
W centrum Krakowa trwają dalsze prace przy inwestycji mieszkaniowo-biurowo-usługowej Browar Lubicz.

Już w 80 proc. zakończony jest pierwszy etap inwestycji Browar Lubicz. Na dwóch budynkach mieszkalnych pojawił się już klinkier, a całość dopełniona jest szkłem i drewnem modrzewiowym, użytym przy balkonach i elewacjach. Ściany w obiektach są już otynkowane, zakończono także prace hydrauliczne i elektryczne.

Inwestor, firma Balmoral Properties, rozpoczyna obecnie budowę kolejnych etapów kompleksu. W ramach drugiej fazy mają powstać trzy budynki, oferujące 130 mieszkań. Będą miały one od 4 do 5 kondygnacji. W ostatnim czasie inwestycja otrzymała również pozwolenia na budowę trzeciego etapu, który jest właśnie w trakcie realizacji. Aktualnie prace prowadzone są na poziomie garaży podziemnych. Ta faza prac obejmuje realizację kameralnego budynku z blisko 30 mieszkaniami oraz nowoczesnego biurowca, który oferować będzie 5000 mkw. najmu.

Paweł Wassilew,  Head of Sales and Marketing z firmy Balmoral Properties, zapewnia: Powstanie tu cała niezbędna infrastruktura społeczna. Na terenie inwestycji ma znaleźć się żłobek, przedszkole, plac zabaw, trzy place miejskie, a także lokale usługowe, sklepy i kafejki. Najbardziej znany budynek w ramach tej inwestycji, Pałac Goetzów, zostanie odrestaurowany i zamieni się we wspomniany wcześniej biurowiec z częścią konferencyjną. Pierwszy najemcy będą mogli wprowadzić się do mieszkań od listopada.

Kompleks zlokalizowany jest przy ulicy Lubicz 17, w odległości około 800 metrów od rynku i Starego Miasta.


0.0
Napisz pierwszy komentarz