bcb wrzesień 2020

Butikowy biurowiec już otwarty

Prezydent Sopotu Jacek Karnowski oraz Prezes firmy EKOLAN - Andrzej Biernacki
Good Point 761 oferuje 1300 mkw. powierzchni
Good Point 761, nowa inwestycja na mapie Sopotu, zaprasza już najemców. Inwestor, firma EKOLAN, już planuje kolejny projekt.

Ponad 70 osób uczestniczyło w oficjalnym otwarciu biurowca Good Point 761 w centrum Sopotu, przy Alei Niepodległości 761. Inwestycja jest pierwszą tego typu zrealizowaną przez firmę EKOLAN, kojarzoną do tej pory z sektorem mieszkaniowym. Deweloper już zapowiada kolejny projekt, tym razem w centrum Gdyni.

Good Point 761 to zmodernizowana XIX-wieczna kamienica, połączona z nowoczesnym budynkiem. Połączenie starego z nowym tworzy wyjątkowy charakter naszej inwestycji. Zależało nam na stworzeniu propozycji dla firm, które szukają dla siebie prestiżowego miejsca z klimatem – skomentował Andrzej Biernacki, Prezes Zarządu EKOLANU.

Głównym atutem biurowca jest jego atrakcyjna lokalizacja – w bezpośrednim sąsiedztwie głównej arterii Trójmiasta i w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej i dworca SKM. W tej lokalizacji ma przebiegać sopocka oś administracji i biznesu, planowana przez władze miasta. Dojazd do obiektu możliwy jest ulicami Podjazd i Kolejową. Użytkownicy do dyspozycji mają 1300 mkw. powierzchni biurowej, a także parking przy budynku.

Biura dewelopera zajmują półtorej kondygnacji w obiekcie. Zdecydowaliśmy się przenieść tutaj naszą siedzibę, ponieważ traktujemy ten adres prestiżowo i cieszymy się, mogąc w ten sposób otworzyć  nowy rozdział w naszej działalności. Będziemy rozwijać ofertę atrakcyjnych przestrzeni komercyjnych dla biznesu – podkreślił Andrzej Biernacki. 

EKOLAN działa na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Trójmieście już od kilkunastu lat. W planach ma budowę kolejnego biurowca, który zlokalizowany będzie przy ulicy Śląskiej w Gdyni. Jego oddanie planowane jest na 2015 rok.

W uroczystości otwarcia wzięli udział między innymi Prezydent Sopotu Jacek Karnowski i Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Ryszard Świlski. Wraz z Prezesem Andrzejem Biernackim przecięli oni symboliczną wstęgę. W spotkaniu uczestniczył również architekt Marcin Kaniewski, odpowiedzialny za projekt obiektu, a także przedstawiciele wykonawców i rynku nieruchomości.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz