DEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKontor logoINTERBIURO logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kolejny prestiżowy budynek pod pieczą CBRE

Budynek The Cube w Birmingham
CBRE odpowiadać będzie za zarządzanie i nadzór nad budynkiem The Cube w Wielkiej Brytanii
Firma CBRE została zarządcą budynku The Cube w Birmingham w Wielkiej Brytanii.

The Cube dołączył do portfolio budynków zarządzanych przez CBRE w ramach programu „Najbardziej Prestiżowych Nieruchomości”. Obiekt należy do EPISO3, funduszu zarządzanego przez Tristan Capital Partners.

The Cube jest wielofunkcyjnym, 23-piętrowym budynkiem, oferującym łącznie 46 450 mkw. powierzchni biurowej, handlowej, restauracyjnej oraz mieszkalnej. W obiekcie znajduje się również hotel typu boutique, luksusowe SPA oraz największy w Wielkiej Brytanii park automatycznych samochodów. Inwestycja została oddana do użytku w 2010 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada Ken Shuttleworth z biura architektonicznego MAKE. Architekt na celu miał połączenie przemysłowego dziedzictwa miasta z wizją przyszłości, czego efektem jest projekt w formie „pudełka na biżuterię”.

Program „Najbardziej Prestiżowych Nieruchomości” gromadzi w portfolio CBRE nieruchomości unikalne pod względem rozmiarów, architektury i jakości. Globalny wolumen zarządzanych przez firmę powierzchni wynosi 20 mln mkw., w ramach których znajdują się takie ikony jak Shanghai Tower, Ibedrola Tower w Bilbao i Gherkin w Londynie.

CBRE będzie odpowiadać za zarządzanie i codzienne utrzymanie The Cube, a także za nadzór nad wszystkimi usługami. Firma ma również doradzać właścicielowi przy poprawie satysfakcji najemców i gości odwiedzających budynek.

Jest to znaczący sukces CBRE, który pokazuje ewolucję, jaka dokonuje się w naszym dziale zarządzania nieruchomościami. Po pierwsze, zakup firmy E A Shaw, który wzmacnia naszą pozycję na rynku i wzbogaca wachlarz usług zarządzania wielofunkcyjnymi nieruchomościami. Po drugie, the Cube to kolejny unikatowy budynek, który zwiększa portfolio prestiżowych nieruchomości, jakimi zarządza CBRE na świecie – skomentował David King, Prezes działu zarządzania nieruchomościami w CBRE na Wielką Brytanię.

Bogate globalne doświadczenie i program zarządzania najbardziej prestiżowymi nieruchomościami świata, czyni CBRE idealnym partnerem dla tak wielofunkcyjnej nieruchomości jaką jest the Cube. Cieszymy się ze współpracy z Zespołem CBRE, który zapewni nam najwyższej jakości usługi zarządzania i unikalne doświadczenie zarówno dla najemców jak i klientów The Cube – powiedział Ben Newman, Dyrektor Zarządzający działu zarządzania portfelem nieruchomości w Tristan Capital Partner.


0.0
Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz
mantra