Krakowski Pascal już za 9 miesięcy

Krakowski biurowiec Pascal
Krakowski biurowiec Pascal
Powstający w Krakowie biurowiec Pascal ma zostać ukończony w kwietniu 2014 roku.

Biurowiec stanowi ostatni, czwarty budynek wchodzący w skład krakowskiej inwestycji Centrum Biurowe Korona. Globe Trade Centre S.A. ukończy budowę obiektu w kwietniu 2014 roku.

Pascal oferuje 5 500 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej w doskonałej lokalizacji. Stanowi on część cenionego przez najemców kompleksu biurowego – mówi Jacek Wachowicz Dyrektor Leasingu i Sprzedaży, Członek Zarządu GTC. Pascal to budynek dla wymagających najemców. Nowoczesny, ale jednocześnie oferujący swoim najemcom bardzo kameralna atmosferę, której tak brakuje w dużych budynkach biurowych. Wierzymy że zarówno IBM, który wprowadzi się do budynku już w kwietniu, jak i inni najemcy docenią jakość wykonania i funkcjonalność oferowanych przez nas biur – dodaje.

Biurowiec oferować będzie przestrzenie biurowe na siedmiu kondygnacjach, pozwalających najemcom na dowolną aranżację przestrzeni. Znajduje się w dobrej lokalizacji, w rejonie ulic Armii Krajowej, Przybyszewskiego, Juliusza Lea i Kołowej. Projekt obiektu powstał w biurze architektonicznym DDJM i zawarto w nim najnowsze rozwiązania technologiczne. Inwestycja powstać ma z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów przyjaznych środowisku. Generalnym wykonawcą Pascala jest firma budowlana Warbud. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem biurowca jest CBRE.

Bardzo cieszy nas możliwość współpracy przy kolejnym projekcie GTC, tym razem w Krakowie. Pascal to idealna inwestycja dla firm, które cenią sobie obecność w parku biznesowym, a zarazem kameralność wynajętej powierzchni najmu – powiedział Łukasz Kałędkiewicz, Dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE.

Centrum Biurowe Korona składa się obecnie z czterech budynków: ukończonych Newton, Edison i Galileo oraz powstającego Pascala. Siedziby w kompleksie mają firmy takie jak IBM, Genpack, Hitachi, Deloitte, KPMG czy State Street.


0.0
Tagi: Pascal
Napisz pierwszy komentarz