Proton Office

IBM pierwszym najemcą krakowskiego Pascala

Biurowiec Pascal w Krakowie
Biurowiec Pascal w Krakowie
Globe Trade Centre podpisał pierwszą umowę najmu w biurowcu Pascal w Krakowie.

Pierwszym najemcą w powstającym w Krakowie biurowcu Pascal zostało Centrum Usług Finansowo-Księgowych IBM BTO Business Consulting Services. Firma wprowadzi się do budynku w kwietniu 2014 roku. Umowa podpisana została na pięć lat.

IBM jest światowym liderem na rynku usług biznesowych oraz zaawansowanych technologii informatycznych, w tym systemów komputerowych, oprogramowania, systemów sieciowych, pamięci masowej i mikroelektroniki. Siedziba  IBM BTO Business Consulting Services zajmie ponad 1700 mkw. powierzchni biurowej, powiększając tym samym biura firmy w Centrum Biurowym Korona do ponad 15 000 mkw. '

Pascal jest czwartym budynkiem w Centrum Biurowym Korona, którego atuty doceniają od lat prestiżowi najemcy – skomentowała Katarzyna Pankiewicz, Dyrektor Leasingu GTC. Jestem bardzo zadowolona, że tak wymagający najemca jak IBM decyduje się na wynajem kolejnych biur w naszym kompleksie biurowym. Biurami w tej lokalizacji interesuje się wiele międzynarodowych firm. Mam nadzieję że wkrótce będziemy mogli pochwalić się kolejnymi najmami – dodała.

Pascal stanowi zwieńczenie projektu GTC w Krakowie – Centrum Biurowe Korona. Obiekt dysponować będzie 5500 mkw. powierzchni biurowej na siedmiu kondygnacjach. Inwestycja powstaje w rejonie ulic Armii Krajowej, Przybyszewskiego, Juliusza Lea i Kołowej.


5.0
Napisz pierwszy komentarz