Vastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoKontor logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wiecha na Olivia Four

Wiecha na Olivia Four
Zawieszenie wiechy na gdańskim biurowcu
Na czwartym budynku gdańskiego kompleksu Olivia Business Centre zawisła wiecha.

Biurowiec powstaje przy Al. Grunwaldzkiej, głównej arterii Trójmiasta. Oferować będzie 12 500 mkw. powierzchni użytkowej. Budynek ma zostać ukończony w marcu 2014 roku.

 

17 czerwca wmurowaliśmy kamień węgielny a dziś, niespełna 5 miesięcy później, wieszamy wiechę. Budynek ten, jak cała Olivia Business Centre, powstaje w imponującym tempie. Tempo to jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony klientów. Jednocześnie rozwijają się firmy już obecne w Olivia Business Centre. Widzimy jak rozwija się prowadzony przez nich biznes, jak zatrudniają ludzi. Młodych, dobrze wykształconych ludzi. To dzięki nim Gdańsk, Trójmiasto ma taki potencjał. Liczymy, że dzięki nam Ci młodzi zostaną z nami i razem będą budować siłę naszego regionu – mówił w trakcie uroczystości Ryszard Pinker, członek zarządu Olivia Business Centre.

 

Olivia Four jest czwartym etapem projektu biurowego Olivia Business Centre. Do użytku w ramach kompleksu oddane zostały już trzy biurowce: Olivia Gate, Olivia Point i Olivia Tower, które łącznie dysponują około 41 000 mkw. powierzchni.

 

Pierwszy budynek – Olivia Gate, jest wynajęty w 99 proc. przez najlepsze polskie i międzynarodowe firmy. Drugi i trzeci budynek – Olivia Point i Olivia Tower, są wynajęte w 80 proc. Olivia Four ma już pierwszą umowę najmu – francuską firmę informatyczną Playsoft. Kolejne umowy są w fazie negocjacji. Zainteresowanie najemców jest bardzo duże – powiedział Maciej Kotarski z firmy TPS, odpowiedzialnej za komercjalizację Olivia Business Centre.

 

Docelowo w skład Olivia Business Centre wejdzie siedem budynków o łącznej powierzchni 120 000 mkw.


0.0
Tagi: fsa
Napisz pierwszy komentarz
mantra