Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Na Białołęce powstanie nowy biurowiec

Nord Point w Warszawie
Nord Point w Warszawie
Firma ECI SA otrzymała pozwolenie na budowę obiektu biurowego Nord Point w Warszawie.

Biurowiec Nord Point powstanie przy ulicy Annopol w dzielnicy Białołęka w Warszawie. Będzie to już szósty etap inwestycyjny firmy ECI SA w tej części miasta.

 

Nord Point oferować będzie 5556 mkw. powierzchni biurowej i usługowej brutto na pięciu kondygnacjach. Obiekt będzie miał bezpośredni dostęp do środków komunikacji miejskiej oraz sąsiadujących obiektów logistycznych. Projekt zakłada realizację budynku klasy B+, z fasadą w tynku, elementami żaluzji aluminiowych i uchylnymi oknami.

 

Białołęka w ostatnim czasie zyskuje zainteresowanie deweloperów i najemców z powodu rozwoju infrastruktury komunikacyjnej. Sieć drogowa pozwala na dogodne połączenie z obwodnicą miasta – trasą S8 oraz autostradą A2. Białołękę z lewobrzeżną częścią Warszawy łączą dwa mosty – Grota Roweckiego oraz Most Marii Skłodowskiej-Curie. Rozwój osiedli mieszkaniowych w tym rejonie zwiększył zainteresowanie firm lokowaniem siedzib i centrów usług właśnie w Białołęce.

 

Europejskie Centrum Inwestycyjne (ECI) to międzynarodowa grupa kapitałowa, która finansuje i realizuje różnego typu inwestycje deweloperskie na terenie Polski i za granicą (głównie we Francji). Na polskim rynku firma działa od ponad 20 lat. Głównym obszarem działalności spółki są projekty biurowe. Wśród najbardziej znanych inwestycji wymienić można budynki Alma, Antares, Cirrus, New City i NC2 znajdujące się w centrum biznesowej dzielnicy Mokotów w Warszawie.


0.0
Tagi: ECI
Napisz pierwszy komentarz
mantra