Giant

Besam Polska zmienia lokalizację na Nord Point

Nord Point
Nord Point
Firma Besam Polska wynajęła 500 mkw. powierzchni biurowej oraz 600 mkw. powierzchni magazynowej w budynku Nord Point, należącym do kompleksu Annopol Business Park.

W nowej lokalizacji znajdzie się siedziba firmy, a także zaplecze magazynowo-wystawiennicze. Umowa została zawarta na okres 5 lat.

 

Spółka Besam Polska oferuje rozwiązania w zakresie systemów zabezpieczeń budynków, w tym m.in. automatyczne drzwi przesuwne, drzwi przymykowe, drzwi obrotowe i kurtyny powietrzne.

 

Nord Point to biurowiec klasy B+ dysponujący 5556 mkw. powierzchni biurowej i usługowej brutto na pięciu kondygnacjach. Obiekt jest szóstym etapem inwestycyjnym firmy ECI SA na warszawskiej Białołęce. Budynek zostanie oddany do użytku z końcem 2014 r.

 

Europejskie Centrum Inwestycyjne (ECI) jest międzynarodową grupą kapitałową, działającą w zakresie finansowania i realizowania różnego typu inwestycji deweloperskich w Polsce i za granicą. Wśród warszawskich inwestycji grupy warto wymienić takie obiekty jak: Alma, Antares, Cirrus, New City czy NC2.


0.0
Tagi: ECI
Napisz pierwszy komentarz