Savills znajdzie najemców nowej inwestycji Bouygues Immobilier

West Point 120 w Warszawie
West Point 120 w Warszawie
Firma doradcza Savills została wybrana wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację projektu biurowego West Point 120 w Warszawie.

Firma Savills odpowiedzialna będzie za znalezienie najemców nowego projektu biurowego Bouygues Immobilier PolskaWest Point 120. Jest to kolejna inwestycja tego dewelopera, po Miasteczku Orange, przekazanym Orange Polska.

 

West Point 120 składać się będzie z dwóch połączonych budynków biurowych, łącznie oferujących 20 000 mkw. Każdy z budynków będzie posiadać oddzielne reprezentacyjne lobby recepcyjne. W pierwszej fazie inwestycji odsługiwane będzie przez trzy szybkobieżne windy, natomiast w drugiej – przez cztery. Projekt znajduje się w dzielnicy biznesowej wzdłuż Alei Jerozolimskich w zachodniej części Warszawy, przy ul. Włodarzewskiej 120. W kompleksie znajdzie się kantyna, kawiarnia i zielone patio z tarasem.

 

West Point powstaje zgodnie z wymaganiami certyfikatu BREEAM i ubiegać się będzie o ocenę Very Good. Bouygues Immobilier jest zaangażowany w zrównoważony rozwój terenów miejskich, dzięki czemu pod marką „Green Office” rozwinął we Francji wyjątkową linię budynków o niskim zużyciu energii, jak również budynków, które produkują więcej energii niż zużywają (positive-energy). Przy pracach nad projektem West Point 120, korzystaliśmy z tego doświadczenia w celu zwiększenia zadowolenia użytkowników i opracowania wydajnych technologii zapewniających mniejsze koszty budynku i oszczędność energii, które wykraczają nawet poza wymagania zielonego certyfikatu. Co więcej, ten nowy projekt odpowie na potrzeby wielu najemców, o różnych potrzebach i stylach prowadzenia biznesu – komentuje Bruno Le Core, dyrektor zarządzający Bouygues Immobilier Polska.


W West Point 120 najemcy będą zadowoleni z połączenia dobrze przemyślanego projektu i elastycznych, bezkolumnowych pięter o powierzchni 3 500 mkw, umożliwiających wydajne ulokowanie większych najemców, jak i łatwy podział na kilka mniejszych biur. To będzie doskonała lokalizacja dla najemców, którzy poszukują nowoczesnego, przyjaznego środowisku biura poza centrum, jednocześnie łatwo dostępnego dzięki kolejce SKM i Al. Jerozolimskim - jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy, dochodzącej do obwodnicy i autostrady A2. Bouygues Immobilier posiada duże doświadczenie poparte sukcesem Miasteczka Orange, które dowodzi, że ten deweloper buduje nie tylko wydajne budynki, ale również projektuje małą architekturę i otoczenie, które pozytywnie wpływa na komfort najemcy – mówi Tomasz Buras, dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Savills.


0.0
Napisz pierwszy komentarz