Kinnarps nowy

Warszawski NC3 z pozwoleniem na budowę

Biurowiec NC3 w Warszawie
Biurowiec NC3 w Warszawie
Budynek NC3, pierwsza faza kompleksu biurowo-mieszkaniowego Infinicity, otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę.

Grupa ECI rozpocznie wczesną wiosną realizację kompleksu Infinicity. Pierwszy etap zakłada budowę nowoczesnego biurowca NC3.

 

Budynek, który właśnie zdobył pozwolenie na budowę, powstanie na warszawskim Mokotowie. Biurowiec ma zostać ukończony pod koniec 2014 roku i stanowić będzie już szóstą inwestycję firmy ECI SA w okolicy Służewca Przemysłowego. NC3 oferować będzie ponad 6000 mkw. powierzchni najmu.

 

Architektura nowego biurowca nawiązuje do pozostałych obiektów wybudowanych przez dewelopera, takich jak New City, NC2 czy też Cirrus. Dla użytkowników NC3 dostępne będą wszelkie usługi, oferowane przez sąsiadujące inwestycje, takie jak restauracje, lokale handlowe, fitness club oraz myjnia samochodowa. Do nieruchomości dostać się będzie można od strony trzech ulic – Marynarskiej, Postępu i Cybernetyki.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie budynku powstanie naziemny parking, jak również pieszy pasaż łączący ulicę Marynarską z Cybernetyki oraz tereny zielone w formie ogrodów.

 

W ramach NC3 powstaną balkony ze słoneczną ekspozycją od południa oraz przestronny taras. Na dwóch podziemnych kondygnacjach znajdzie się parking dysponujący około 200 miejscami postojowymi.

 

Kompleks Infinicity będzie docelowo składać się z zespołu budynków łącznie oferujących ponad 70 000 mkw. powierzchni biurowej i usługowej. W planach jest także stworzenie placów pejzażowych oraz dwa etapy inwestycyjne w budynki mieszkaniowe.


0.0
Tagi: ECI
Napisz pierwszy komentarz