Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Postępują prace na budowie Astrum Business Park

Astrum Business Park w Warszawie
Wizualizacja kompleksu Astrum Business Park
W warszawskiej dzielnicy Włochy nie ustają prace przy budowie nowego kompleksu biurowego.

Realizacja kompleksu Astrum Business Park przebiega z wyprzedzeniem planowanego terminu. W ramach inwestycji powstanie centrum biurowe, składające się z 6-kondygnacyjnego budynku oraz trzech niższych, 4-kondygnacyjnych segmentów. Najwyższy obiekt zlokalizowany będzie wzdłuż ulicy Łopuszańskiej, natomiast pozostałe w głębi działki. Kompleks oferować będzie łącznie ok. 30 000 mkw. powierzchni biurowo-usługowej.

 

Z wyprzedzeniem planowanego wcześniej terminu, zostały zakończone roboty żelbetowe stanu „zero”. W części budynku został ukończony już strop nad trzecią z sześciu kondygnacji, a także rozpoczęto przygotowania do realizacji stropu nad czwartą kondygnacją - informuje Jarosław Stępniewski, Prezes giełdowej spółki PROCHEM S.A., która pełni rolę Generalnego Realizatora Inwestycji.

 

W projekcie nie zabrakło również miejsca dla takich usług jak kantyna, kawiarnia, salonik prasowy, bankomat oraz ekologiczna myjnia samochodowa. Inwestycja jest w trakcie certyfikacji w ekologicznym schemacie BREEAM.

 

Właścicielem obiektu jest spółka celowa Irydion, której współudziałowcem jest giełdowy Prochem S.A. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację Astrum Business Park jest międzynarodowa firma doradcza Colliers International.

 

I etap inwestycji ma zostać oddany do użytku w połowie 2015 roku. Pierwszym najemcą kompleksu jest Prochem S.A. oraz spółki z nim powiązane, które w czerwcu 2015 roku zajmą 4000 mkw. powierzchni.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra