Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Przeprowadzka do Astrum Business Park

Astrum Business Park
Astrum Business Park
Firma Arthrex przenosi się do Astrum Business Park znajdującego się na warszawskich Włochach.

Firma Arthrex jest światowym liderem w zakresie rozwoju nowych produktów i edukacji w dziedzinie ortopedii, a także pionierem w dziedzinie artroskopii. Główna siedziba koncernu znajduje się na Florydzie, a polski oddział firmy powstał w 2012r. Arthrex Polska to polski oddział producenta sprzętu i implantów ortopedycznych. W Astrum Business Park wynajęła ona nowoczesne biuro o powierzchni 540 mkw. i magazyn wielkości 135 mkw. Do nowej siedziby firma wprowadzi się w lipcu br. W procesie poszukiwania nowej lokalizacji firmie Arthrex doradzali eksperci z JLL.

Poszukiwaliśmy nowoczesnego i przestronnego biura, w którym nasza firma mogłaby się dalej rozwijać, a także odpowiedniej powierzchni magazynowej, koniecznej z uwagi na specyfikę naszej działalności. Astrum Business Park spełnia te wymagania, ponadto położony jest bezpośrednio przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej oraz blisko stacji WKD Raków, co stanowi dodatkowe atuty nowej siedziby – informuje Robert Wiśniewski, General Manager z firmy Arthrex Polska Sp. z o.o.

Astrum Business Park oferuje ponad 22 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, a docelowo z drugim etapem łącznie ponad 30 000 mkw. Do dyspozycji najemców przeznaczonych jest 800 miejsc parkingowych. W obiekcie przewidziane jest też stanowisko ładowania pojazdów elektrycznych oraz infrastruktura dla rowerzystów. Budynek znajduje się we warszawskiej dzielnicy Włochy, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji Warszawskiej Kolei Dojazdowej - WKD Raków. 

Nasza firma jest obecna na rynku od 70 lat. Specjalizuje się nie tylko w inwestycjach przemysłowych, ale także nowoczesnych biurowcach, takich jak Astrum. Podążając za trendami w budownictwie, mamy zawsze na uwadze kwestie ekologiczne. Dlatego nasze projekty powstają z myślą o ich potencjalnym wpływie na środowisko, czego dowodem jest uzyskanie przez Astrum Business Park certyfikatu BREEAM FINAL na poziomie „Very Good” – dodaje Krzysztof Marczak, Wiceprezes Zarządu PROCHEM S.A. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra