INTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoKontor logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Przeprowadzka do Astrum Business Park

Astrum Business Park
Astrum Business Park
Firma Arthrex przenosi się do Astrum Business Park znajdującego się na warszawskich Włochach.

Firma Arthrex jest światowym liderem w zakresie rozwoju nowych produktów i edukacji w dziedzinie ortopedii, a także pionierem w dziedzinie artroskopii. Główna siedziba koncernu znajduje się na Florydzie, a polski oddział firmy powstał w 2012r. Arthrex Polska to polski oddział producenta sprzętu i implantów ortopedycznych. W Astrum Business Park wynajęła ona nowoczesne biuro o powierzchni 540 mkw. i magazyn wielkości 135 mkw. Do nowej siedziby firma wprowadzi się w lipcu br. W procesie poszukiwania nowej lokalizacji firmie Arthrex doradzali eksperci z JLL.

Poszukiwaliśmy nowoczesnego i przestronnego biura, w którym nasza firma mogłaby się dalej rozwijać, a także odpowiedniej powierzchni magazynowej, koniecznej z uwagi na specyfikę naszej działalności. Astrum Business Park spełnia te wymagania, ponadto położony jest bezpośrednio przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej oraz blisko stacji WKD Raków, co stanowi dodatkowe atuty nowej siedziby – informuje Robert Wiśniewski, General Manager z firmy Arthrex Polska Sp. z o.o.

Astrum Business Park oferuje ponad 22 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, a docelowo z drugim etapem łącznie ponad 30 000 mkw. Do dyspozycji najemców przeznaczonych jest 800 miejsc parkingowych. W obiekcie przewidziane jest też stanowisko ładowania pojazdów elektrycznych oraz infrastruktura dla rowerzystów. Budynek znajduje się we warszawskiej dzielnicy Włochy, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji Warszawskiej Kolei Dojazdowej - WKD Raków. 

Nasza firma jest obecna na rynku od 70 lat. Specjalizuje się nie tylko w inwestycjach przemysłowych, ale także nowoczesnych biurowcach, takich jak Astrum. Podążając za trendami w budownictwie, mamy zawsze na uwadze kwestie ekologiczne. Dlatego nasze projekty powstają z myślą o ich potencjalnym wpływie na środowisko, czego dowodem jest uzyskanie przez Astrum Business Park certyfikatu BREEAM FINAL na poziomie „Very Good” – dodaje Krzysztof Marczak, Wiceprezes Zarządu PROCHEM S.A. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra