Otwarcie Nautilusa z wielką pompą

Uroczyste otwarcie krakowskiego Nautilusa
Na uroczystości pojawiło się wielu specjalistów z branży nieruchomości
25 stycznia odbyło się uroczyste otwarcie biurowca zlokalizowanego na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego SSE Kraków-Czyżyny.

W ostatnią sobotę miało miejsce oficjalne otwarcie i nadanie nazwy nowego obiektowi biurowemu, znajdującemu się na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego (KPT) w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Kraków-Czyżyny. Nautilus został uroczyście nazwany przez Barbarę Stoch, Prezes Zarządu spółki Inwestprojekt, prowadzącej budowę z ramienia Inwestora Zastępczego. Głównym inwestorem, a także właścicielem nieruchomości, jest krakowska spółka ABP Investments.

 

 

Na wydarzeniu nie zabrakło przedstawicieli firm i instytucji zaangażowanych w proces projektowy, budowlany i wykończeniowy budynku, przedstawicieli KPT, przedsiębiorstw operujących na terenie Parku oraz kierownictwa i pracowników podmiotów wynajmujących powierzchnię w biurowcu. Oficjalnym punktem programu był symboliczny chrzest Nautilusa, po którym goście zostali zaproszeni na pokaz laserów i sztucznych ogni. Następnie zgromadzili się na tzw. dolnym pokładzie biurowca, czyli w garażu podziemnym, zaaranżowanym na wnętrze łodzi podwodnej. Po krótkich prezentacjach ABP Investments i DIAGNOSTYKI rozpoczęła się „parapetówka”, która trwała do wczesnych godzin porannych.

 

 

Nautilus to pierwszy budynek, który powstał w ramach zespołu biurowego Nautilus-Aquarius. Oferuje ok. 6000 mkw. powierzchni biurowej klasy A na czterech kondygnacjach. Obiekt, wybudowany w nowoczesnej technologii zapewniającej podwyższoną nośność stropów, charakteryzuje się fasadą ze stali i alucobondu. Powierzchnie przygotowane są pod instalację cięższych sprzętów i urządzeń, przez co nadają się również pod działalność medyczną.

 

Firma ABP Investments Sp. z o.o. działa od 2004 roku i jest powiązana z Grupą DIAGNOSTYKA (największą siecią laboratoriów medycznych w Polsce), która jest głównym najemcą powierzchni biurowej i medycznej w Nautilusie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz