bcb wrzesień 2020

Biurowiec na Starym Mokotowie z pozwoleniem na użytkowanie

Rakowiecka City w Warszawie
Biurowiec Rakowiecka City otrzymał już pozwolenie na użytkowanie
Biurowiec Rakowiecka City, należący do Warszawskiego Holdingu Nieruchomości S.A., otrzymał pozwolenie na użytkowanie.

Rakowiecka City jest odrestaurowaną kamienicą, zmienioną przez inwestora w biurowiec klasy A. Obiekt znajduje się przy ul. Rakowieckiej 19, w północnej części Starego Mokotowa. Budynek oferuje 1820 mkw. powierzchni biurowej.

 

Dostarczamy na warszawski rynek coraz więcej przestrzeni biurowej najwyższej klasy, w obiektach wyróżniających się na tle konkurencji. Rakowiecka City to przykład udanej rewitalizacji pięknej, klasycznej kamienicy. Z uwagi na prestiżowe otoczenie zależało nam na stworzeniu wyjątkowego projektu. Zastosowaliśmy rozwiązania pozwalające uzyskać doskonale doświetloną i przyjazną powierzchnię najmu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągniętego efektu – powiedział Paweł Laskowski-Fabisiewicz, wiceprezes Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. odpowiedzialny za nowe projekty inwestycyjne Spółki.

 

Dzięki generalnej renowacji w kamienicy zamontowano nowe instalacje i liczne udogodnienia dla najemców. Cztery kondygnacje naziemne budynku przeznaczone zostały pod powierzchnie biurowe, natomiast kondygnację podziemną zaprojektowany w taki sposób, aby instytucje prowadzące obszerne archiwa mogły ją wykorzystać w tym celu. Na niewielkim dziedzińcu należącym do budynku zaparkować może dziewięć samochodów. Na dachu obiektu znajduje się zielony taras wypoczynkowy. Za projekt architektoniczny Rakowiecka City odpowiada pracownia APMD. Biurowiec sąsiaduje z licznymi instytucjami państwowymi i placówkami dyplomatycznymi.


0.0
Napisz pierwszy komentarz