Targi Usług Outsourcingowych już w najbliższy piątek!

21 marca w Wałbrzychu odbędą się Targi Usług Outsourcingowych, organizowane przez WSSE Invest – Park i Prospect Publisher.

Wydarzenie jest pierwszym z cyklu spotkań, które odbędą się na terenie trzech miast – Wałbrzycha, Gdańska i Łodzi. 21 marca br. na Targi usług outsourcingowych B2B zapraszamy do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest-Park, w budynku przy ul. Uczniowskiej 16.

 

Event kierowany jest do przedsiębiorców korzystających lub świadczących usługi outsourcingowe. Organizatorami targów są Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest-Park oraz firma Prospects Publisher.

 

Targi łączą w sobie część wystawienniczą z panelami dyskusyjnymi. W debatach wezmą udział eksperci, którzy opiszą obecną sytuacje na polskim rynku, wskażą możliwe drogi rozwoju, a także podzielą się własnym doświadczeniem. Swój udział zapowiedzieli m.in. przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki, Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz przedstawiciele biznesu. Gościem specjalnym będzie Armand Angeli, współzałożyciel i prezes Europejskiego Stowarzyszenia ds. Outsourcingu.

 

W części wystawowej goście będą mogli zapoznać się z ofertą firm z sektorów takich jak HR, obsługa kadr, call centre, usługi prawnicze czy też outsourcing spedycyjny.

 

W trakcie targów odbędą się bezpłatne warsztaty o poniższej tematyce:

  • Planuj, Kupuj, Sprzedawaj, Integruj, Oszczędzaj – jedna platforma – wiele możliwości
  • Zmiana na przykładzie outsourcingu kadrowo-płacowego
  • Dlaczego niektórzy potrafią sprzedawać więcej? - wpływ korzystania z usług nowoczesnego contact center na efektywność, jakość i wizerunek Twojego biznesu

0.0
Napisz pierwszy komentarz