INTERBIURO logoLC Corp S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoEcho Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Office logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCHB14 logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoLobos Nieruchomości logoGłówka Pracuje logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoPRO-INVEST S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGhelamco Poland logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoHAVRE Sp. z o.o. logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoOnyx Business Point logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wkrótce otwarcie Eurocentrum Office Complex

|
Eurocentrum Office Complex
Eurocentrum Office Complex
Oficjalne otwarcie obiektu planowane jest na 28 sierpnia, jednak inwestor przekaże kompleks do użytkowania już w czerwcu.

Kinga Nowakowska, dyrektor operacyjna Grupy Capital Park poinformowała, że budowa I etapu Eurocentrum przebiega zgodnie z planem: Wczoraj zakończyły się odbiory instalacji przeciwpożarowych. 30 maja lub najpóźniej w pierwszym tygodniu czerwca spodziewamy się otrzymać pozwolenie na użytkowanie - powiedziała przedstawicielka spółki.

 

Obecnie wynajęte jest 54 proc. kompleksu, a w fazie negocjacji znajduje się kolejne sześć umów z najemcami. Mamy właściwie uzgodnione warunki i wstępne decyzje najemców na kolejne 6000 mkw. powierzchni biurowej - wyjawiła Kinga Nowakowska.

 

I etap powstającego w Warszawie Eurocentrum liczy ponad 42 000 mkw. powierzchni biurowej. Umowę najmu powierzchni w Eurocentrum Office Complex podpisały m.in. firmy: Imtech Polska, Qumak Sekom czy Randstad Polska. Jak dotąd największym najemcą jest Unilever – jeden z największych na świecie producentów żywności, kosmetyków i środków czystości. W ubiegłym roku firma ta podpisała umowę z Capital Park na wynajem 5400 mkw. w Eurocentrum.

Napisz pierwszy komentarz
mantra