Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wkrótce otwarcie Eurocentrum Office Complex

|
Eurocentrum Office Complex
Eurocentrum Office Complex
Oficjalne otwarcie obiektu planowane jest na 28 sierpnia, jednak inwestor przekaże kompleks do użytkowania już w czerwcu.

Kinga Nowakowska, dyrektor operacyjna Grupy Capital Park poinformowała, że budowa I etapu Eurocentrum przebiega zgodnie z planem: Wczoraj zakończyły się odbiory instalacji przeciwpożarowych. 30 maja lub najpóźniej w pierwszym tygodniu czerwca spodziewamy się otrzymać pozwolenie na użytkowanie - powiedziała przedstawicielka spółki.

 

Obecnie wynajęte jest 54 proc. kompleksu, a w fazie negocjacji znajduje się kolejne sześć umów z najemcami. Mamy właściwie uzgodnione warunki i wstępne decyzje najemców na kolejne 6000 mkw. powierzchni biurowej - wyjawiła Kinga Nowakowska.

 

I etap powstającego w Warszawie Eurocentrum liczy ponad 42 000 mkw. powierzchni biurowej. Umowę najmu powierzchni w Eurocentrum Office Complex podpisały m.in. firmy: Imtech Polska, Qumak Sekom czy Randstad Polska. Jak dotąd największym najemcą jest Unilever – jeden z największych na świecie producentów żywności, kosmetyków i środków czystości. W ubiegłym roku firma ta podpisała umowę z Capital Park na wynajem 5400 mkw. w Eurocentrum.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra