HAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoGTV Lighting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoRIS Kotes logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Wkrótce otwarcie Eurocentrum Office Complex

|
Eurocentrum Office Complex
Eurocentrum Office Complex
Oficjalne otwarcie obiektu planowane jest na 28 sierpnia, jednak inwestor przekaże kompleks do użytkowania już w czerwcu.

Kinga Nowakowska, dyrektor operacyjna Grupy Capital Park poinformowała, że budowa I etapu Eurocentrum przebiega zgodnie z planem: Wczoraj zakończyły się odbiory instalacji przeciwpożarowych. 30 maja lub najpóźniej w pierwszym tygodniu czerwca spodziewamy się otrzymać pozwolenie na użytkowanie - powiedziała przedstawicielka spółki.

 

Obecnie wynajęte jest 54 proc. kompleksu, a w fazie negocjacji znajduje się kolejne sześć umów z najemcami. Mamy właściwie uzgodnione warunki i wstępne decyzje najemców na kolejne 6000 mkw. powierzchni biurowej - wyjawiła Kinga Nowakowska.

 

I etap powstającego w Warszawie Eurocentrum liczy ponad 42 000 mkw. powierzchni biurowej. Umowę najmu powierzchni w Eurocentrum Office Complex podpisały m.in. firmy: Imtech Polska, Qumak Sekom czy Randstad Polska. Jak dotąd największym najemcą jest Unilever – jeden z największych na świecie producentów żywności, kosmetyków i środków czystości. W ubiegłym roku firma ta podpisała umowę z Capital Park na wynajem 5400 mkw. w Eurocentrum.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra