City Space logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoLobos Nieruchomości logoUNIMOR Development S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoHexagon logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcho Investment logoFYI Commercial Consulting logoOmnitech Sp. z o.o. logoCHB14 logoSchüco International Polska logoCOTEX Office Centre logoKwiaty dla biura logoINTERBIURO logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBREMA Sp. z.o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoALLCON INVESTMENT logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoSawig Invest Group logoEcophon Saint-Gobain logoDorbud S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBusiness House logoPartner Capital Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wkrótce otwarcie Eurocentrum Office Complex

|
Eurocentrum Office Complex
Eurocentrum Office Complex
Oficjalne otwarcie obiektu planowane jest na 28 sierpnia, jednak inwestor przekaże kompleks do użytkowania już w czerwcu.

Kinga Nowakowska, dyrektor operacyjna Grupy Capital Park poinformowała, że budowa I etapu Eurocentrum przebiega zgodnie z planem: Wczoraj zakończyły się odbiory instalacji przeciwpożarowych. 30 maja lub najpóźniej w pierwszym tygodniu czerwca spodziewamy się otrzymać pozwolenie na użytkowanie - powiedziała przedstawicielka spółki.

 

Obecnie wynajęte jest 54 proc. kompleksu, a w fazie negocjacji znajduje się kolejne sześć umów z najemcami. Mamy właściwie uzgodnione warunki i wstępne decyzje najemców na kolejne 6000 mkw. powierzchni biurowej - wyjawiła Kinga Nowakowska.

 

I etap powstającego w Warszawie Eurocentrum liczy ponad 42 000 mkw. powierzchni biurowej. Umowę najmu powierzchni w Eurocentrum Office Complex podpisały m.in. firmy: Imtech Polska, Qumak Sekom czy Randstad Polska. Jak dotąd największym najemcą jest Unilever – jeden z największych na świecie producentów żywności, kosmetyków i środków czystości. W ubiegłym roku firma ta podpisała umowę z Capital Park na wynajem 5400 mkw. w Eurocentrum.

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra