Partner Capital Group logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoDorbud S.A. logoFYI Commercial Consulting logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSpectra Development logoSchüco International Polska logoNowy Styl Group logoCHB14 logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoOnyx Business Point logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoCity Space logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEcho Investment logoKart Sp. z o.o. logoArchicom logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoLC Corp S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoINTERBIURO logoLobos Nieruchomości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Wkrótce otwarcie Eurocentrum Office Complex

|
Eurocentrum Office Complex
Eurocentrum Office Complex
Oficjalne otwarcie obiektu planowane jest na 28 sierpnia, jednak inwestor przekaże kompleks do użytkowania już w czerwcu.

Kinga Nowakowska, dyrektor operacyjna Grupy Capital Park poinformowała, że budowa I etapu Eurocentrum przebiega zgodnie z planem: Wczoraj zakończyły się odbiory instalacji przeciwpożarowych. 30 maja lub najpóźniej w pierwszym tygodniu czerwca spodziewamy się otrzymać pozwolenie na użytkowanie - powiedziała przedstawicielka spółki.

 

Obecnie wynajęte jest 54 proc. kompleksu, a w fazie negocjacji znajduje się kolejne sześć umów z najemcami. Mamy właściwie uzgodnione warunki i wstępne decyzje najemców na kolejne 6000 mkw. powierzchni biurowej - wyjawiła Kinga Nowakowska.

 

I etap powstającego w Warszawie Eurocentrum liczy ponad 42 000 mkw. powierzchni biurowej. Umowę najmu powierzchni w Eurocentrum Office Complex podpisały m.in. firmy: Imtech Polska, Qumak Sekom czy Randstad Polska. Jak dotąd największym najemcą jest Unilever – jeden z największych na świecie producentów żywności, kosmetyków i środków czystości. W ubiegłym roku firma ta podpisała umowę z Capital Park na wynajem 5400 mkw. w Eurocentrum.

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra