Echo Investment logoCHB14 logoCity Space logoBusiness House logoSawig Invest Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGhelamco Poland logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKwiaty dla biura logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoDorbud S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoPartner Capital Group logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSchüco International Polska logoPRO-INVEST S.A. logoHexagon logoKart Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Prace rekultywacyjne przy dworcu Warszawa Zachodnia

Kompleks biurowy West Station powstanie przy nowym dworcu Warszawa Zachodnia
Kompleks biurowy West Station powstanie przy nowym dworcu Warszawa Zachodnia
Firma HB Reavis rozpoczęła prace rekultywacje na terenie dworca Warszawa Zachodnia, mające na celu przygotowanie nieruchomości pod budowę nowego projektu.

W czerwcu 2011 r. spółka PKP S.A. podpisała z firmą HB Reavis umowę na budowę nowego budynku dworca Warszawa Zachodnia wraz z biurowcami. Obecnie rozpoczęły się prace rekultywacyjne na terenie nieruchomości. Prace te obejmują wygrodzenie terenu oraz wydobycie i wywózkę zanieczyszczonej ziemi przez firmę wyspecjalizowaną w unieszkodliwianiu i odzyskiwaniu odpadów. Podstawą do rozpoczęcia rekultywacji jest prawomocna decyzja Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Warszawie z 16 lipca 2013 roku. Prace rekultywacyjne nie będą wiązać się z utrudnieniami dla podróżnych – informuje HB Reavis w komunikacie.

 

Prowadzone prace mają na celu przywrócenie wartości użytkowej terenu pod realizację nowego dworca Warszawa Zachodnia. Planowany termin jego oddania do użytku to 2015 rok – czytamy w oświadczeniu HB Reavis. Aktualnie trwa oczekiwanie na uzyskanie prawomocnego pozwolenia na jego budowę. W otoczeniu dworca powstać ma zabudowa biurowa, a w samym obiekcie powstaną punkty handlowe i gastronomiczne.

Tagi: HB Reavis
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra