bcb wrzesień 2020

Nowe biurowce pod pieczą BNP Paribas RE

Griffin House w Warszawie
Liberty Corner w Warszawie
GLL Real Estate Partners wybrał firmę BNP Paribas Real Estate na pozycję zarządcy swoich pięciu nieruchomości biurowych.

BNP Paribas Real Estate został zarządcą czterech biurowców w Warszawie i jednego we Wrocławiu, wszystkich należących do firmy GLL Real Estate Partners. Budynki oferują przestrzeń biurową wysokiej jakości. Część z nich to odrestaurowane obiekty, znajdujące się w ścisłym centrum stolicy. Łącznie biurowce dysponują ponad 43 000 mkw. powierzchni.

 

Wierzymy, że decydując się na firmę BNP Paribas Real Estate wybraliśmy zespół, który w sposób efektywny będzie zarządzał naszymi aktywami, co pozwoli nam osiągnąć zaplanowane rezultaty – powiedział Łukasz Laskowski z GLL Real Estate Partners.

 

GLL Real Estate Partners przekazała pod pieczę BNP Paribas RE następujące biurowce:

  • Griffin House (Warszawa, Śródmieście, Pl. Trzech Krzyży 18)
  • Liberty Corner (Warszawa, Śródmieście, ul. Mysia 5)
  • Renaissance (Warszawa, Śródmieście, Mokotowska 19)   
  • Marynarska Point II (Warszawa, Mokotów, ul. Postępu 15 C)
  • Green Day (Wrocław, Centrum, ul. Szczytnicka 9)

 

Budynki biurowe wchodzące w skład portfolio GLL Real Estate Partners to jedne z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej prestiżowych nieruchomości biurowych w Warszawie – skomentował Grzegorz Dudziak, Head of Property Management na Region Europy Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate.

 

GLL Real Estate Partners to firma, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie swoich klientów: zarówno inwestorów, jak i najemców powierzchni komercyjnych. Będąc Property Managerem spoczywa na nas szczególny obowiązek dbałości o wartość nieruchomości i realizację biznesowych celów GLL Real Estate Partners – dodał Michał Pszkit, Dyrektor Operacyjny w Dziale Property Management firmy BNP Paribas Real Estate w Polsce.


0.0
Napisz pierwszy komentarz