PGE Narodowy

Enterprise Park wynajęty w całości

|
Enterprise Park
Enterprise Park
Cała powierzchnia biurowa kompleksu Enterprise Park została wynajęta. Przyczyniły się do tego przedłużenie dotychczasowych umów najmu oraz ekspansja jednej z firm o 4 200 mkw. powierzchni.

Światowy lider w dziedzinie technologii sieciowych przeznaczonych do obsługi Internetu, firma Cisco, od 2013 r. wynajmuje w kompleksie 10 700 mkw. powierzchni przeznaczonej na biura. Opracowuje ona innowacyjne produkty oraz rozwiązania w takich obszarach jak routery i przełączniki. Co więcej, operuje również w dziedzinie bezpieczeństwa, technologii bezprzewodowej, wideo, rozwiązań do współpracy, centrów przetwarzania danych, wirtualizacji i przetwarzania w chmurze. Po upływie 5 lat firma zdecydowała się na przedłużenie dotychczasowej umowy oraz ekspansję w budynku do 19 000 mkw. Umowa ma obowiązywać do 2024 r.


Nadrzędnym celem naszych działań jest zapewnienie najemcom możliwie najbardziej przyjaznych i komfortowych warunków pracy. Skuteczność podejmowanych przez nas inicjatyw znajduje uznanie takich firm jak Cisco, która po kilku latach najmu powierzchni biurowej w Enterprise Park, zdecydowała się na kontynuację współpracy. Cieszymy się, że jako zarządca tak dużego parku biurowego, spełniamy oczekiwania naszych kontrahentów i niezmiennie jesteśmy obdarzani zaufaniem – nie tylko nowych najemców, ale i obecnych w Enterprise Park już od kilku lat. Docenienie przez niezwykle dynamicznie rozwijające się firmy, liderów w swoich sektorach, stanowi dla nas powód do dumy – powiedziała Marta Wybrańska, Leasing Director w Avestus Real Estate.


Na zlokalizowany na krakowskim Podgórzu Enterprise Park składa się sześć nowoczesnych biurowców klasy A. Trzypiętrowe budynki otoczone naturalną zielenią mają łączną powierzchnię ponad 61 420 mkw. Lokalizacja pozwala na dojazd do obiektu zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Przestrzenie zostały wykończone w najwyższym standardzie oraz wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne. Wśród najemców znajdują się m.in. Aptiv, Aon, Weatherford, Olimp, Warsztat Kulinarny czy dwujęzyczne przedszkole ze żłobkiem KIDS&Co.


Za projekt architektoniczny wszystkich budynków kompleksu odpowiada DDJM Biuro Architektoniczne. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Eiffage Polska Budownictwo. Od maja 2015 r. Enterprise Park jest własnością Tristan Capital Partners i Avestus Real Estate.


0.0
Napisz pierwszy komentarz