ARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLC Corp S.A. logoINTERBIURO logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoGhelamco Poland logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoVantage Development S.A. logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoOlivia Business Centre logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPodium Investment logoGTV Lighting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoEcho Investment logoSpectra Development logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Grupa Waryński może rozpocząć budowę EQlibrium

Biurowiec EQlibrium, który powstanie w dzielnicy Wola w Warszawie
Biurowiec EQlibrium, który powstanie w dzielnicy Wola w Warszawie
Przyznano prawomocne pozwolenie na budowę inwestycji biurowej EQlibrium, która powstać ma na warszawskiej Woli.

Grupa Waryński zdobyła pozwolenie na budowę biurowca, który ma wyrosnąć u zbiegu ul. Jana Kazimierza i Ordona w Warszawie. EQlibrium oferować będzie łącznie 9878 mkw. powierzchni komercyjnej oraz 113 miejsc postojowych na dwupoziomowym parkingu podziemnym.

 

Biurowiec jest pierwszym w pełni samodzielnym projektem deweloperskim Grupy Waryński. Zgodnie z projektem, inwestycja składać się będzie z dwóch połączonych brył: jedenasto- i sześciokondygnacyjnej. W obiekcie zastosowane zostaną nowoczesne rozwiązania techniczne, takie jak m.in. elewacja o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej, energooszczędne oświetlenie i system BMS. Budynek będzie certyfikowany w systemie BREEAM na ocenę Very Good.

 

Jesteśmy przekonani, że projekt realizowany u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona spotka się z dużym zainteresowaniem najemców, którzy docenią innowacyjność inwestycji, najwyższą jakość wykończenia oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych – podkreślił Jarosław Jankowski, Prezes Zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa, dodając, że dużym atutem inwestycji jest jej lokalizacja.

 

Za projekt EQlibrium odpowiada pracownia S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o., natomiast za wynajem powierzchni w obiekcie – firma JLL.

 

Budynek EQlibrium „otwiera” nową lokalizację biurową na mapie Warszawy. Lokalizację, która do tej pory kojarzyła się z nowoczesnymi inwestycjami mieszkaniowymi. Jednak bliskość głównych arterii komunikacyjnych, łatwość dojazdu do centrum, jak i skomunikowanie tej lokalizacji z obwodnicami Warszawy z pewnością zostanie pozytywnie ocenione przez najemców poszukujących lokalizacji poza centrum Warszawy – skomentował Tomasz Czuba, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych JLL.

 

Rozpoczęcie budowy EQlibrium zaplanowane jest na trzeci kwartał 2014 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra