Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoOnyx Business Point logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGłówka Pracuje logoEcho Investment logoAluprof S.A. logoCHB14 logoUNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCity Office logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoSchüco International Polska logoKwiaty dla biura logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKart Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoLC Corp S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTétris Poland logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office B Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoFYI Commercial Consulting logoOmnitech Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTorus logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoOlivia Business Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Grupa Waryński może rozpocząć budowę EQlibrium

Biurowiec EQlibrium, który powstanie w dzielnicy Wola w Warszawie
Biurowiec EQlibrium, który powstanie w dzielnicy Wola w Warszawie
Przyznano prawomocne pozwolenie na budowę inwestycji biurowej EQlibrium, która powstać ma na warszawskiej Woli.

Grupa Waryński zdobyła pozwolenie na budowę biurowca, który ma wyrosnąć u zbiegu ul. Jana Kazimierza i Ordona w Warszawie. EQlibrium oferować będzie łącznie 9878 mkw. powierzchni komercyjnej oraz 113 miejsc postojowych na dwupoziomowym parkingu podziemnym.

 

Biurowiec jest pierwszym w pełni samodzielnym projektem deweloperskim Grupy Waryński. Zgodnie z projektem, inwestycja składać się będzie z dwóch połączonych brył: jedenasto- i sześciokondygnacyjnej. W obiekcie zastosowane zostaną nowoczesne rozwiązania techniczne, takie jak m.in. elewacja o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej, energooszczędne oświetlenie i system BMS. Budynek będzie certyfikowany w systemie BREEAM na ocenę Very Good.

 

Jesteśmy przekonani, że projekt realizowany u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona spotka się z dużym zainteresowaniem najemców, którzy docenią innowacyjność inwestycji, najwyższą jakość wykończenia oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych – podkreślił Jarosław Jankowski, Prezes Zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa, dodając, że dużym atutem inwestycji jest jej lokalizacja.

 

Za projekt EQlibrium odpowiada pracownia S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o., natomiast za wynajem powierzchni w obiekcie – firma JLL.

 

Budynek EQlibrium „otwiera” nową lokalizację biurową na mapie Warszawy. Lokalizację, która do tej pory kojarzyła się z nowoczesnymi inwestycjami mieszkaniowymi. Jednak bliskość głównych arterii komunikacyjnych, łatwość dojazdu do centrum, jak i skomunikowanie tej lokalizacji z obwodnicami Warszawy z pewnością zostanie pozytywnie ocenione przez najemców poszukujących lokalizacji poza centrum Warszawy – skomentował Tomasz Czuba, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych JLL.

 

Rozpoczęcie budowy EQlibrium zaplanowane jest na trzeci kwartał 2014 r.

Napisz pierwszy komentarz
mantra