Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoINTER-BUD logoKart Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoGTV Lighting logoTorus logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoBusiness House logoKwiaty dla biura logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Grupa Waryński może rozpocząć budowę EQlibrium

Biurowiec EQlibrium, który powstanie w dzielnicy Wola w Warszawie
Biurowiec EQlibrium, który powstanie w dzielnicy Wola w Warszawie
Przyznano prawomocne pozwolenie na budowę inwestycji biurowej EQlibrium, która powstać ma na warszawskiej Woli.

Grupa Waryński zdobyła pozwolenie na budowę biurowca, który ma wyrosnąć u zbiegu ul. Jana Kazimierza i Ordona w Warszawie. EQlibrium oferować będzie łącznie 9878 mkw. powierzchni komercyjnej oraz 113 miejsc postojowych na dwupoziomowym parkingu podziemnym.

 

Biurowiec jest pierwszym w pełni samodzielnym projektem deweloperskim Grupy Waryński. Zgodnie z projektem, inwestycja składać się będzie z dwóch połączonych brył: jedenasto- i sześciokondygnacyjnej. W obiekcie zastosowane zostaną nowoczesne rozwiązania techniczne, takie jak m.in. elewacja o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej, energooszczędne oświetlenie i system BMS. Budynek będzie certyfikowany w systemie BREEAM na ocenę Very Good.

 

Jesteśmy przekonani, że projekt realizowany u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona spotka się z dużym zainteresowaniem najemców, którzy docenią innowacyjność inwestycji, najwyższą jakość wykończenia oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych – podkreślił Jarosław Jankowski, Prezes Zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa, dodając, że dużym atutem inwestycji jest jej lokalizacja.

 

Za projekt EQlibrium odpowiada pracownia S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o., natomiast za wynajem powierzchni w obiekcie – firma JLL.

 

Budynek EQlibrium „otwiera” nową lokalizację biurową na mapie Warszawy. Lokalizację, która do tej pory kojarzyła się z nowoczesnymi inwestycjami mieszkaniowymi. Jednak bliskość głównych arterii komunikacyjnych, łatwość dojazdu do centrum, jak i skomunikowanie tej lokalizacji z obwodnicami Warszawy z pewnością zostanie pozytywnie ocenione przez najemców poszukujących lokalizacji poza centrum Warszawy – skomentował Tomasz Czuba, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych JLL.

 

Rozpoczęcie budowy EQlibrium zaplanowane jest na trzeci kwartał 2014 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra